Artykuły do tagu: S8

Kraksa na S8 niedaleko Tomaszowa
Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło dziś nad ranem na drodze ekspresowej S8 niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego.
Groźny wypadek pod Piotrkowem
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątek ok. 20.45 na drodze S8 między węzłami Piotrków Północ i Piotrków Zachód. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Nieco wcześniej mercedes na gliwickich numerach uderzył w barierkę.
Kierowca TIR-a śmiertelnie potrącił mężczyznę
Do śmiertelnego wypadku doszło w środę (29 października) w Wiadernie na drodze równoległej do S8. Kierowca TIR-a śmiertelnie potrącił 60-letniego pieszego.
Oddali do ruchu dwa odcinki dróg ekspresowych
Od tego weekendu łódzką aglomerację będzie można objechać od południa, wygodną, bezpieczną i nowoczesną drogą ekspresową. 11 kwietnia przekazano do ruchu dwa odcinki dróg ekspresowych S8 i S14.
21-latek jechał za szybko – trafił do szpitala
Niebezpiecznie na drogach. 21-letni kierowca, został ranny w wypadku do którego doszło w piątek przed południem na drodze S8 w okolicach Wolborza.
Bułgar leżał w rowie – pomogła mu policja
Człowiek leży w rowie - taką informację odebrał funkcjonariusz tomaszowskiej komendy od przejeżdżającego S8 kierowcy. Na miejscu okazało się, że 58-letni obywatel Bułgarii spadł z roweru. Był zamroczony alkoholem.
Droga Piotrków – Radziejowice jest już płatna
Uwaga kierowcy! Od wielkanocnej soboty droga S8 na odcinku Piotrków - Radziejowice stanie się drogą płatną.
Burmistrz Wolborza nie musi martwić się o drogi
- Oznakowanie dróg w naszej gminie jest bardzo dobre i nie sposób się już zagubić zjeżdżając z drogi S8 - powiedziała burmistrz Wolborza Elżbieta Ościk, którą Strefa FM poprosiła o ocenę nowych rozwiązań komunikacyjnych.
Mieszkańcy walczą o remont zniszczonej drogi
Mieszkańcy Michałowa w powiecie piotrkowskim walczą o remont drogi powiatowej Michałów - Jarosty zniszczonej podczas remontu krajowej ósemki. - Firma, która przebudowywała tę jezdnię do standardu drogi ekspresowej naprawiła zaledwie niewielki fragment naszej drogi, podczas gdy cała droga liczy ponad 4 kilometry – informuje słuchacz Strefy FM.
Zachodnia jezdnia (w kierunku Katowic) drogi ekspresowej S-8 między granicą województwa mazowieckiego, a Piotrkowem Trybunalskim jest już przejezdna bez żadnych przeszkód.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat