Artykuły do tagu: S8

S8/A1. Trzy kolizje w jednym miejscu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w I dzień świąt pod Piotrkowem. Najpierw jeden samochód osobowy uderzył w barierkę i wypadł z drogi, później dwa kolejne trafiły w ogrodzenie. Jeden z pojazdów stworzył nawet zagrożenie dla interweniujących strażaków, którzy musieli uciekać za barierki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Piotrkowianin zginął na krajowej
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 grudnia ok. 21.10 na 337 km S8 na wysokości Polichna.
W Rękoraju na skrzyżowaniu z drogą krajową 91 doszło w poniedziałek do wypadku drogowego.
Czołowe zderzenie na S8. Pijany kierowca jechał pod prąd [AKTUALIZACJA]
Na drodze S8 w okolicach Tomaszowa (kierunek na Warszawę) zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.
Dwie osoby ranne w wypadku na drodze S8
Na drodze S8 na wysokości Piotrkowa doszło w poniedziałek rano do wypadku.
Zderzenie ciężarówek na S8 w Polichnie
W czwartek ok. godz. 17 na drodze S8 w Polichnie zderzyły się dwa samochody ciężarowe (TIR i laweta).
Wypadki na ósemce koło Wolborza
Do dwóch zdarzeń drogowych doszło we wtorek mniej więcej w tym samym czasie na krajowej „ósemce” w pobliżu Wolborza. W jednym z nich trzy osoby zostały ranne.
Pięć nowych stacji benzynowych na trasie S8
Już niebawem na drodze ekspresowej S8 pojawią się stacje benzynowe. Docelowo, na odcinku od węzła Wieluń do węzła Rzgów pojawi się ich 5.
Uciekał przed policją, spowodował wypadek na drodze S8
Po policyjnym pościgu zatrzymano 30-letniego Litwina, który jechał kradzionym samochodem oraz spowodował kolizję z innym pojazdem. Zdarzenie miało miejsce na drodze S8 między Piotrkowem, a Wolborzem.
System viaTOLL poszerzony o kolejne 251 km dróg
Sieć dróg płatnych viaTOLL powiększy się o kolejne 251 km zlokalizowanych w 9 województwach: dolnośląskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim, podlaskim, śląskim i wielkopolskim. Do mapy płatnych tras dołączą odcinek autostrady A4 oraz fragmenty dróg ekspresowych S3, S5, S8, S11, S12, S61 i S69.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat