Artykuły do tagu: S8

Dwa miesiące aresztu dla Rosjanina za wypadek na S8
Na dwa miesiące piotrkowski sąd tymczasowo aresztował obywatela Rosji, który spowodował katastrofę drogową na trasie S8. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Wtedy to 40-letni kierowca tira uderzył w tyłu busa, ten wpadł w lawetę jadącą przed nim.
Zderzenie na S8. Siedem osób przewieziono do szpitala
Dwa samochody ciężarowe i bus zderzyły się na drodze S8 w okolicach Piotrkowa. Do zdarzenia doszło ok. godz. 5.45. Zablokowana została jezdnia w kierunku Wrocławia.
Pijany motocyklista wjechał w bariery energochłonne
24-letni kierowca motocykla yamaha na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne na pasie rozdzielającym.
Pijany kierowca uciekał przed policją
35-letni kierowca fiata seicento nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekał od miejscowości Baby w kierunku Wolborza, potem wjechał na drogę krajową S8. Jadąc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego popełnił wiele wykroczeń. Nie reagował na policyjne sygnały do zatrzymania. Dopiero zablokowanie mu drogi ucieczki uniemożliwiło mu dalszą jazdę.
Zderzenie busa z ciężarówką na drodze S8
Na drodze S8 pod Piotrkowem doszło w nocy z wtorku na środę do zderzenia busa z ciężarówką.
To był czarny piątek na drogach miasta i powiatu piotrkowskiego. 15 stycznia na drodze S8 doszło do karambolu i kilku innych wypadków. Zginęła wtedy 34-letnia pasażerka białoruskiego opla. W tym samym wypadku ranny został o dwa lata młodszy mężczyzna oraz jego 11-letni syn. Moment wypadku kamerą samochodową zarejestrował użytkownik naszego portalu. Film otrzymaliśmy na kontakt@epiotrkow.pl.
Wypadek na S8. Jedna osoba zginęła
Jedna osoba zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek na trasie S8 pomiędzy Piotrkowem a Wolborzem.
Dwie kolizje drogowe na trasie S8
W czwartek na trasie S8 w okolicach Wiaderna doszło do dwóch kolizji.
06.01.2016 09:23
Wypadek na S8
Jedna osoba ranna w wypadku, do którego doszło na trasie na S8.
Uwaga na utrudnienia na S8!
Od rana na lewej jezdni trasy S8 w okolicach Piotrkowa trwały prace drogowe – wymiana barier.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat