Artykuły do tagu: Rakowska

Dwie kobiety zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj po południu na jednym ze skrzyżowań w pobliżu ulicy Rakowskiej.
Kolejne awarie wodociągów w Piotrkowie
Tym razem pękła rura na ulicy Wolborskiej.
Dzięki akredytacji więcej pieniędzy na leczenie?
Wspólne działanie służące poprawie jakości usług medycznych, zwiększanie zaufania społecznego, identyfikacja najlepszych szpitali oraz korzystanie z ich wiedzy i doświadczeń to podstawowe cele działalności pierwszego w Polsce Zrzeszenia Szpitali Akredytowanych, które swoją działalność zainaugurowało kilka dni temu w Starachowicach.
Lekarz kandyduje do Senatu - zabraknie specjalisty?
Jedyny w mieście pulmonolog, Marian Błaszczyński kandyduje do Senatu. Czy to oznacza, że jeśli zdobędzie mandat w piotrkowskim szpitalu zabraknie takiego specjalisty?
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano na ulicy Rakowskiej.
Szpital Wojewódzki: w poniedziałek ostry dyżur
Pacjenci, którzy w poniedziałek wybierają się do poradni Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie przy ul. Rakowskiej odejdą z przysłowiowym kwitkiem. Poradnie 5-go maja będą nieczynne, a szpital będzie funkcjonował jak podczas ostrego dyżuru.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat