Artykuły do tagu: Rakowska

Pacjentka skarży się na nowy oddział neurologiczny
Pacjenci z oddziału neurologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim skarżą się, że prysznice nie są przystosowane do potrzeb osób, które z nich korzystają, mimo iż jest to oddział świeżo wyremontowany.
Ten szpital nie ma długów
W tym roku w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim znów sporo się zmieniło, powstała m.in. Pracownia Hemodynamiki, a już wkrótce prawdopodobnie przez całą dobę będzie można uzyskać pomoc okulistyczną.
Piotrkowski szpital w ścisłej czołówce krajowej
33. miejsce zajął Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie w rankingu przygotowywanym już po raz jedenasty przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Blue Media. Badanych było prawie 250 placówek medycznych.
Otwarto Pracownię Hemodynamiki w piotrkowskim szpitalu
W środę, 29 października w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie odbyło się otwarcie Pracowni Hemodynamiki, która zlokalizowana została w nowo wybudowanym pawilonie.
Certyfikat dla piotrkowskiego szpitala
W piątek o godzinie 11.00 w hotelu Agat w Piotrkowie odbędzie się uroczystość wręczenia certyfikatu akredytacyjnego dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, przyznawanego przez ministra zdrowia.
Nowa świetlica na Oddziale Dziecięcym
Świetlica na Oddziale Dziecięcym w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie przeszła gruntowny remont. Oprócz odmalowanych ścian, pojawiły się nowe dziecięce meble i sprzęty.
Mieszkańcy ul. Krakowskiej protestują przeciwko nadaniu rondu imienia Lecha Kaczyńskiego. Argumentują to faktem, iż wymieniona osoba nic dla Radomska nie zrobiła.
Wypadek na Rakowskiej. Nie żyje mężczyzna
W środę (25 września) około godziny 13.30 doszło do wypadku, w którym zginął 26-letni mężczyzna. Droga została zablokowana w obydwu kierunkach.
Urodzisz na Rakowskiej, sesję fotograficzną dostaniesz w prezencie
Każda kobieta, która zdecyduje się na poród w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, otrzyma tzw. pakiet upominkowy. Co się w nim znajdzie?
Nowa usługa szpitala przy Rakowskiej
Od marca Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie realizuje odpłatne usługi transportowe tj. transport sanitarny medyczny (ambulans z wyposażeniem medycznym), transport sanitarny oraz zabezpieczanie imprez masowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat