Artykuły do tagu: Rakowska

Piotrków: Mała Tola już opu¶ciła szpital
Pierwszym narodzonym w nowym roku dzieckiem, które otrzymało prezent od szpitala przy ul. Rakowskiej jest ponad trzykilogramowa Tola.
Przy Rakowskiej system eWU¦ zdaje egzamin
System eWU¦ - czyli elektroniczna weryfikacja uprawnień ¶wiadczeniobiorców sprawdza się w szpitalu im. M. Kopernika w Piotrkowie.
Piotrkowski szpital w pierwszej pięćdziesi±tce
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w pierwszej pięćdziesi±tce najlepszych szpitali w Polsce!
Szpital przy Rakowskiej będzie wymieniał karetki
Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie będzie wymieniał karetki.
Będzie można parkować na terenie szpitala
Szlaban do góry - odwiedzaj±cy chorych będ± mogli zaparkować na terenie szpitala przy Rakowskiej w Piotrkowie. Władze placówki udostępniły miejsca postojowe dla osób, które popołudniami b±dĽ w weekendy będ± chciały odwiedzić swoich bliskich w szpitalu, a nie chc± parkować np. przy ulicy Rakowskiej.
Piotrkowski szpital w coraz lepszej kondycji
Kondycja finansowa samodzielnego szpitala wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie jest coraz lepsza.
Najwyższej klasy sprzęt medyczny trafił do piotrkowskiego szpitala
Mercedes w¶ród ultrasonografów, pompy, sprzęt ratuj±cy życie noworodkom, defibrylator, bilirubinometr i wiele innych - w sumie 147 specjalistycznych urz±dzeń trafiło do 34 komórek szpitala im. M. Kopernika w Piotrkowie. Sprzęt został zakupiony za blisko 2,5 mln złotych.
W szpitalu czytali bajki i wręczali upominki
Dzieci i młodzież przebywaj±ca w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika otrzymały dzisiaj drobne upominki z okazji jutrzejszego Dnia Dziecka od członków Zarz±du Województwa Łódzkiego. Marszałek Dariusz Klimczak czytał również bajki małym pacjentom.
Nowe łóżka na Intensywnej Terapii
Większa liczba łóżek oraz doposażenie w specjalistyczny sprzęt i aparaturę medyczn±. Dzi¶ w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie uroczyste otwarcie przebudowanego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
Dwie kobiety zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj po południu na jednym ze skrzyżowań w pobliżu ulicy Rakowskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat