Artykuły do tagu: Rakowska

Mają zgodę województwa na zmiany w służbie zdrowia w Piotrkowie
Zarząd Województwa Łódzkiego jednogłośnie wyraził zgodę na wdrożenie zmian w piotrkowskiej służbie zdrowia, które w praktyce oznaczają wymianę niektórych oddziałów pomiędzy dwoma naszymi szpitalami.
Pierwsza mieszkanka miasta w 2016 roku
Nikola Molenda, która przyszła na świat 2 stycznia 2016 roku o godz. 15.40 w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej na jasnej, przestronnej i pojedynczej sali leżała sobie niczego nieświadoma...
Koalicja piotrkowskich szpitali. Lekarze protestują
Szpital przy ul. Roosevelta tonie, trzeba go ratować. Właśnie tak koalicję dwóch piotrkowskich szpitali uzasadniają władze powiatu. Placówki wymienią się niektórymi oddziałami, częściowo wymienią się też personelem. Lekarze z Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej podnieśli protest. Wg nich pomysł koalicji nie tylko jest nielogiczny, ale wręcz niebezpieczny dla pacjentów. Nie podoba im się, że zmiany nie były z nimi konsultowane.
Dwa piotrkowskie szpitale połączą siły?
Czy szpital powiatowy i wojewódzki w Piotrkowie połącza swoje siły? Gdyby współpraca się powiodła, byłaby szansa na krótszy czas oczekiwania pacjentów na dostęp do usług medycznych.
Świętowali urodziny, docenili pracowników
Szpital wojewódzki w Piotrkowie świętował w niedzielę 40. urodziny. Uroczysty jubileusz zorganizowano na przyszpitalnym parkingu.

fot. as
Będą świętować 40. urodziny i rozdawać Pudełka życia
Szpital wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim obchodzić będzie 40. urodziny. Uroczystość odbędzie się 4 października (niedziela) w godzinach 12.00 - 14.00 przy skwerze przed budynkiem głównym szpitala (ul. Rakowska 15).
Wtargnęła na jezdnię, potrącił ją rowerzysta
W poniedziałek, 6 lipca około godziny 6.00 w Piotrkowie na ulicy Rakowskiej doszło do wypadku drogowego.
Szpital ma dwie nowe karetki
Szpital przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie ma dwie nowe karetki. W ciągu zaledwie 10 dni każda z nich przejechała już ok. 1000 km.
Szpital na Rakowskiej ukarany przez NFZ
15 tysięcy złotych kary - tak zakończyła się kontrola Narodowego Funduszu Zdrowia w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Kopernika w Piotrkowie.
Pożar w szpitalu na Rakowskiej [ćwiczenia]
W poniedziałek (30 marca) z powodu wybuchu pożaru ewakuowano pacjentów Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej Samodzielnego Wojewódzkiego Szpitala im. M. Kopernika w Piotrkowie. Na szczęście to tylko ćwiczenia!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat