Artykuły do tagu: Rajd

Rajd Prażonego Ziemniaka przyciągnął ponad 300 osób
W minioną sobotę 303 osoby uczestniczyły w tegorocznej Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. W ramach akcji zorganizowany został Rajd Prażonego Ziemniaka. Dla uczestników przewidziane zostały dwie trasy: piesza i rowerowa.
Rajd rowerowy z marszałek Radziszewską
To był dobry czas dla tych, którzy chcieli aktywnie spędzić sobotę.
Ósma Błyskawica najlepsza w Karkonoszach
Patrol Ósma Błyskawica ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I miejsce i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "Granica" w Karkonoszach.
W ramach II Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej w sobotę (26 IX) odbędzie się coroczny Rajd Prażonego Ziemniaka, na który zaprasza piotrkowskie PTTK.
Na Pieszy Rajd w Świat Motoryzacji zapraszają PTTK i Stowarzyszenie Promocji i Edukacji Społecznej „Pokolenie IDEA” - organizator imprezy motoryzacyjnej MOTOCARuzela 2015.
Na rowerach szlakiem klasztorów
W minioną sobotę odbyła się II edycja Rowerowego Rajdu Szlakiem Klasztorów. Na starcie zgromadziło się 20 uczestników, którzy postanowili bez względu na upał przemierzyć 45 km trasę prowadzącą z Piotrkowa przez Witów do Sulejowa, a następnie przez Murowaniec, Barkowice i leśny szlak rowerowy do Piotrkowa.
Na rowerze przez historię. Zapraszają na rajd
W tym roku przyda szczególna rocznica 950-lecia Rozprzy. Z tej okazji członkowie Stowarzyszenia Rozprzanie.pl postanowili zabrać mieszkańców w rowerową podróż po zakątkach regionu.
Nocny Rajd Rowerowy z dreszczykiem
Na starcie stanęło 50 uczestników, którzy pod okiem kadry PTTK pokonali trasę rajdu. A ta prowadziła mało uczęszczanymi odcinkami piotrkowskich ulic, a także ścieżkami rowerowymi. Z uwagi na nietypową porę imprezy, wszyscy uczestnicy poinformowani zostali o obowiązkowym posiadaniu oświetlenia rowerów. Każdy otrzymał także dodatkowy element odblaskowy oraz naklejkę z logiem PTTK. Rajd był imprezą towarzyszącą Imieninom Piotrków, dlatego każdy rowerzysta otrzymał wlepkę z barwami Piotrkowa Trybunalskiego.
Harcerze zmierzyli się z Ekstremalną Ósemką
VII Rajd Tropem Ósemki przeszedł do historii. Były to dwa dni rywalizacji między patrolami reprezentującymi drużyny harcerskie z Warszawy, Woli Krzysztoporskiej, Gomulina, Szczercowa, Przygłowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem w głębokich lasach Sulejowskiego Parku Krajobrazowego na uczestników czekali disneyowscy bohaterowie.
Rowerowy rajd
W sobotę (23 maja) odbył się rowerowy rajd Rodzina i Przyjaciele, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat