Artykuły do tagu: Rajd

Rajd
Ruszyły zapisy na Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz", który odbędzie się 14 maja. Organizatorem imprezy jest Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowicach.
Automobilklub Piotrkowski zaprasza. Weź udział w Rajdzie Krzysztoporskim!
Automobilklub Piotrkowski zaprasza do udziału w Rajdzie Krzysztoporskim.
Spalili i utopili. Zima już nie wróci
Utopienie Marzanny i powitanie wiosny było celem kolejnego rajdu zorganizowanego przez PTTK. W sobotę na starcie stanęło 220 uczestników. W większości były to drużyny młodzieży szkolnej z Piotrkowa oraz Bujen, Tomaszowa Mazowieckiego i Wolborza. Po raz kolejny nie zabrakło też drużyn rodzinnych. Łącznie przybyły 22 drużyny.
Pieszy rajd i dokarmianie zwierząt, czyli „Puchowy śniegu tren”
W sobotę odbyła się kolejna edycja rajdu pieszego „Puchowy śniegu tren". Tradycją stało się, że połączony był on z dokarmianiem zwierząt. W tym roku z ofiarności uczestników rajdu skorzystały zwierzaki z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Uczestnicy przynieśli ze sobą ziarna zbóż, marchew, buraki, kolby kukurydzy i inne smakołyki, które jeszcze tego samego dnia przewiezione zostały do Koła i przekazane zwierzętom.
Zimowy rajd z PTTK. Będą pomagać zwierzętom
„Puchowy śniegu tren” to kolejna zimowa propozycja PTTK w Piotrkowie. Zimowy rajd z dokarmianiem zwierząt odbędzie się 9 stycznia. Celem imprezy jest pomoc zwierzętom z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole.
Na kolejną imprezę w plenerze zaprasza PTTK. Świąteczny marsz na orientację, propozycja dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjalistów i harcerzy, odbędzie się 19 grudnia.
12.11.2015 10:24
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego i Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają do udziału w kolejnej imprezie. Pieszy rajd ekologiczny „Poznaj tajemnice wolborskiego lasu” odbędzie się w sobotę, 28 listopada.
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na 46. Rajd Parasolowy, który odbędzie się w sobotę, 7 listopada.
Rajd Prażonego Ziemniaka przyciągnął ponad 300 osób
W minioną sobotę 303 osoby uczestniczyły w tegorocznej Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. W ramach akcji zorganizowany został Rajd Prażonego Ziemniaka. Dla uczestników przewidziane zostały dwie trasy: piesza i rowerowa.
Rajd rowerowy z marszałek Radziszewską
To był dobry czas dla tych, którzy chcieli aktywnie spędzić sobotę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat