Artykuły do tagu: Rajd

Automobilklub Piotrkowski zaprasza. Weź udział w Rajdzie Krzysztoporskim!
Automobilklub Piotrkowski zaprasza do udziału w Rajdzie Krzysztoporskim.
Spalili i utopili. Zima już nie wróci
Utopienie Marzanny i powitanie wiosny było celem kolejnego rajdu zorganizowanego przez PTTK. W sobotę na starcie stanęło 220 uczestników. W większości były to drużyny młodzieży szkolnej z Piotrkowa oraz Bujen, Tomaszowa Mazowieckiego i Wolborza. Po raz kolejny nie zabrakło też drużyn rodzinnych. Łącznie przybyły 22 drużyny.
Pieszy rajd i dokarmianie zwierząt, czyli „Puchowy śniegu tren”
W sobotę odbyła się kolejna edycja rajdu pieszego „Puchowy śniegu tren". Tradycją stało się, że połączony był on z dokarmianiem zwierząt. W tym roku z ofiarności uczestników rajdu skorzystały zwierzaki z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Uczestnicy przynieśli ze sobą ziarna zbóż, marchew, buraki, kolby kukurydzy i inne smakołyki, które jeszcze tego samego dnia przewiezione zostały do Koła i przekazane zwierzętom.
Zimowy rajd z PTTK. Będą pomagać zwierzętom
„Puchowy śniegu tren” to kolejna zimowa propozycja PTTK w Piotrkowie. Zimowy rajd z dokarmianiem zwierząt odbędzie się 9 stycznia. Celem imprezy jest pomoc zwierzętom z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole.
Na kolejną imprezę w plenerze zaprasza PTTK. Świąteczny marsz na orientację, propozycja dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjalistów i harcerzy, odbędzie się 19 grudnia.
12.11.2015 10:24
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego i Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają do udziału w kolejnej imprezie. Pieszy rajd ekologiczny „Poznaj tajemnice wolborskiego lasu” odbędzie się w sobotę, 28 listopada.
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na 46. Rajd Parasolowy, który odbędzie się w sobotę, 7 listopada.
Rajd Prażonego Ziemniaka przyciągnął ponad 300 osób
W minioną sobotę 303 osoby uczestniczyły w tegorocznej Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. W ramach akcji zorganizowany został Rajd Prażonego Ziemniaka. Dla uczestników przewidziane zostały dwie trasy: piesza i rowerowa.
Rajd rowerowy z marszałek Radziszewską
To był dobry czas dla tych, którzy chcieli aktywnie spędzić sobotę.
Ósma Błyskawica najlepsza w Karkonoszach
Patrol Ósma Błyskawica ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I miejsce i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "Granica" w Karkonoszach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat