Artykuły do tagu: Rajd

Już w najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się rowerowy rajd nocny. Na trasie, wiodącej przez place, ulice i uliczki Piotrkowa, uczestnicy będą mogli poznać budzące emocje historie i odwiedzić tajemnicze miejsca.
Rajd Bike Orient w Sulejowskim Parku Krajobrazowym
25 czerwca startuje druga w tym sezonie edycja Bike Orient. Po niezwykle wymagającej kwietniowej rywalizacji w Górach Świętokrzyskich uczestnicy przenoszą się nad Pilicę do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.
Rajd
Ruszyły zapisy na Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz", który odbędzie się 14 maja. Organizatorem imprezy jest Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowicach.
Automobilklub Piotrkowski zaprasza. Weź udział w Rajdzie Krzysztoporskim!
Automobilklub Piotrkowski zaprasza do udziału w Rajdzie Krzysztoporskim.
Spalili i utopili. Zima już nie wróci
Utopienie Marzanny i powitanie wiosny było celem kolejnego rajdu zorganizowanego przez PTTK. W sobotę na starcie stanęło 220 uczestników. W większości były to drużyny młodzieży szkolnej z Piotrkowa oraz Bujen, Tomaszowa Mazowieckiego i Wolborza. Po raz kolejny nie zabrakło też drużyn rodzinnych. Łącznie przybyły 22 drużyny.
Pieszy rajd i dokarmianie zwierząt, czyli „Puchowy śniegu tren”
W sobotę odbyła się kolejna edycja rajdu pieszego „Puchowy śniegu tren". Tradycją stało się, że połączony był on z dokarmianiem zwierząt. W tym roku z ofiarności uczestników rajdu skorzystały zwierzaki z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Uczestnicy przynieśli ze sobą ziarna zbóż, marchew, buraki, kolby kukurydzy i inne smakołyki, które jeszcze tego samego dnia przewiezione zostały do Koła i przekazane zwierzętom.
Zimowy rajd z PTTK. Będą pomagać zwierzętom
„Puchowy śniegu tren” to kolejna zimowa propozycja PTTK w Piotrkowie. Zimowy rajd z dokarmianiem zwierząt odbędzie się 9 stycznia. Celem imprezy jest pomoc zwierzętom z Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole.
Na kolejną imprezę w plenerze zaprasza PTTK. Świąteczny marsz na orientację, propozycja dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjalistów i harcerzy, odbędzie się 19 grudnia.
12.11.2015 10:24
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego i Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają do udziału w kolejnej imprezie. Pieszy rajd ekologiczny „Poznaj tajemnice wolborskiego lasu” odbędzie się w sobotę, 28 listopada.
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na 46. Rajd Parasolowy, który odbędzie się w sobotę, 7 listopada.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat