Artykuły do tagu: Rajd

Kierowcy ścigali się w Mąkolicach i Kamiennej
Była dobra pogoda, były ostre zakręty, był pisk opon. Automobilklub Piotrkowski zorganizował Rajd Krzysztoporski.
Na wiosenny marsz zapraszają harcerze i PTTK
Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego zapraszają do udziału w „Wiosennym marszu na orientację”.
Zapisz się na Harcerski Biwak Rowerowy
Krąg Starszyzny Harcerskiej "Legatus" zaprasza na Harcerski Biwak Rowerowy, który odbędzie się w dniach 8-10 maja. Zapisy jeszcze do 5 maja. Ilość miejsc ograniczona! Szczegóły na plakacie.
„Wiosna żaków” pieszo albo na rowerze
Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie oraz piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zapraszają do udziału w pieszym rajdzie „Wiosna żaków”.
Prawie 300 osób wyganiało zimę z miasta
Młodzi Turyści z Piotrkowa Trybunalskiego, Bujen, Rozprzy i Woli Krzysztoporskiej przy dźwiękach trąbek, piszczałek, gwizdków i kołatek wygonili zimę z miasta.
Zimowy Rajd Pieszy Gorącego Czaju Łyk. PTTK i CIT zapraszają!
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie i Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na 43. Zimowy Rajd Pieszy Gorącego Czaju Łyk „W przygotowaniu do 800-lecia”.
Zimowy rajd na rzecz bezdomnych zwierząt
W sobotę (17 stycznia) odbyła się kolejna edycja zimowego rajdu „Puchowy śniegu tren”. W tym roku rajd miał nieco inny charakter. Przyświecało mu hasło: "Puszeczka dla pieseczka i koteczka czyli pomóżmy zwierzętom ze schroniska w Piotrkowie Trybunalskim".
250 osób ruszyło pod parasolem
Około 250 uczestników ruszyło dziś (15 listopada) z pl. Czarnieckiego w Piotrowie na kolejny, 45. już Rajd Parasolowy, którego organizatorem jest Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie.
Fot. A. Wiktorowicz
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie zaprasza na 45 Rajd Parasolowy, który odbędzie się w sobotę, 15 listopada.
17.10.2014 09:19
Powędruj szlakiem Bony!
Już w najbliższą sobotę (18 października) będzie można wybrać się na rajd szlakiem królowej Bony, a następnego dnia spróbować jadła według przepisu królowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat