Artykuły do tagu: Rajd

II Rajd Mikołajkowy w Woli Krzysztoporskiej
Prawie 250 osób wzięło udział w II Rajdzie Mikołajkowym, który 3 grudnia ruszył spod Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Wola Krzysztoporska zaprasza na II Rajd Mikołajowy
Już 3 grudnia spod Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej ruszy II Rajd Mikołajowy.
Wędrówka pod ekoparasolami z PTTK
Około 200 osób wzięło udział w tegorocznym Rajdzie Parasolowym. Uczestnicy pod opieką nauczycieli spotkali się w parku Poniatowskiego przy głazie upamiętniającym Henryka Sienkiewicza.
Kilkaset osób wzięło udział w Rajdzie prażonego ziemniaka
250 uczestników zgromadził pieszy i rowerowy "Rajd prażonego ziemniaka", który odbył się w miniony weekend. Uczestnicy mieli nie tylko doskonałą okazję do zintegrowania się i nawiązania nowych znajomości na turystycznych szlakach, ale również do spróbowania wybornej zapiekanki ziemniaczanej, która czekała na mecie rajdu. Gdy potrawa „dochodziła” w piecu, piechurzy wędrowali obrzeżami miasta, podziwiając jesienne krajobrazy.
Rodzinny Rajd Rowerowy po raz 17
Około 200 osób wzięło udział w 17 edycji Piotrkowskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego posłanki Elżbiety Radziszewskiej. W tym roku trasa wiodła z Piotrkowa do Łazów Dąbrowa w gminie Sulejów i z powrotem.
Rajd Prażonego Ziemniaka razy dwa
W ramach III Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej odbędzie się kolejny Rowerowy Rajd Prażonego Ziemniaka.
17. Rajd Rowerowy już 24 września
Trwają zapisy na coroczny Piotrkowski Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez poseł na Sejm RP Elżbietę Radziszewską. Rajd odbędzie się 24 września.
Już w najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się rowerowy rajd nocny. Na trasie, wiodącej przez place, ulice i uliczki Piotrkowa, uczestnicy będą mogli poznać budzące emocje historie i odwiedzić tajemnicze miejsca.
Rajd Bike Orient w Sulejowskim Parku Krajobrazowym
25 czerwca startuje druga w tym sezonie edycja Bike Orient. Po niezwykle wymagającej kwietniowej rywalizacji w Górach Świętokrzyskich uczestnicy przenoszą się nad Pilicę do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.
Rajd
Ruszyły zapisy na Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz", który odbędzie się 14 maja. Organizatorem imprezy jest Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowicach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat