Artykuły do tagu: Protest

Czarny poniedziałek w Piotrkowie
W poniedziałkowy poranek w Parku im. Jana Pawła II w Piotrkowie rozpocznie się oddolny, obywatelski Ogólnopolski Strajk Kobiet przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej – tzw. czarny protest.
Nie chcą zmian w służbie zdrowia w Piotrkowie. Lewica protestuje
Organizacje lewicowe nie chcą zmian w piotrkowskiej służbie zdrowia. Poskarżyli się więc marszałkowi województwa.
Protest głodowy przed sądem w Piotrkowie
Protest głodowy przed piotrkowskim sądem rozpoczął w poniedziałek rano jeden z mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Mężczyzna protestuje przeciw niesprawiedliwemu jego zdaniem traktowaniu go podczas rozprawy o przyznanie opieki nad dziećmi.
Piotrkowska
Zarząd Regionu Piotrkowskiego NSZZ "Solidarność" protestuje przeciwko planowanemu powołaniu Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Żywności podlegającej Ministerstwu Rolnictwa.
Nie będzie więcej wiatraków?
Od lat mieszkańcy gmin naszego powiatu protestują przeciwko kolejnym elektrowniom wiatrowym wyrastającym we wsiach jak grzyby po deszczu. Wkrótce może się okazać, że więcej wiatraków na polskiej ziemi już nie stanie, posłowie PiS chcą ustalenia minimalnej odległości turbin od zabudowań.
W gm. Sulejów będą musieli wyburzać domy?
Przez absurdalne kryteria środowiskowe, którymi kierują się planiści drogi S12, mieszkańcy gminy Sulejów być może będą zmuszeni do wyburzania swoich domów. Przypomnijmy, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska rekomenduje wybór wariantu W6, któremu sprzeciwia się burmistrz Sulejowa.
W gminie Ręczno nie chcą elektrowni wiatrowej
Mieszkańcy gminy Ręczno protestują przeciw budowie elektrowni wiatrowej w Paskrzynie. W proteście zjednoczyło się 189 osób ze Stobnicy, Łęgu Ręczyńskiego, Wielkopola i Paskrzyna.
„To jest wsparcie dla PiS, Beaty Szydło i dla naszego prezydenta Andrzeja Dudy” - piotrkowianie w Strasburgu
Grupa piotrkowian protestowała we wtorek przed siedzibą Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Mówili, że bronią w ten sposób rządu RP.
Piotrkowianie chcą protestować w Strasburgu
Kilkoro piotrkowian zamierza protestować w Strasburgu w obronie rządu RP. - Nasze demokracja ma się dobrze, jesteśmy zadowoleni z naszego rządu - mówiła w poniedziałek na antenie Strefy FM Beata Dróżdż, przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Piotrkowie.
Chcemy rozmawiać z kimś, kto... czytał Kartę nauczyciela
Dwa miesiące wakacji i wysokie pensje – to obiegowa opinia o przywilejach, którymi cieszą się nauczyciele w Polsce. Sami zainteresowani twierdzą z kolei, że to jedynie wyświechtane slogany.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat