Artykuły do tagu: Proces

Sipa - Dzwonnik – Czy dziś koniec procesu?
Czy dziś zakończy się proces w sprawie domniemanego pomówienia prezesa piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie przez prezesa Concordii Piotrków?
O kolejny miesiąc przedłuży się sądowy konflikt dwóch prezesów - Stanisława Sipy i Dariusza Dzwonnika.
W Sądzie Okręgowym w Piotrkowie zapadł dziś wyrok w sprawie Jarosława S.
Kary 3,5 roku pozbawienia wolności oraz sześcioletniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów domaga się prokuratura dla Jarosława S. oskarżonego o spowodowanie w lutym br. wypadku, w wyniku którego zginęły dwie osoby a siedem zostało rannych. Oskarżenie wnioskuje również o wypłatę roszczeń dla rodzin zmarłych oraz pozostałych poszkodowanych.
Powracamy do tragedii, która wydarzyła się w lutym tego roku na skrzyżowaniu Armii Krajowej ze Słowackiego. W wyniku zderzenia minibusu z osobowym peugeotem zginęły dwie osoby, a siedem zostało rannych. Na ławie oskarżonych po raz kolejny zasiadł dziś Jarosław S., kierowca osobówki. Mężczyzna nie przyznaje się do spowodowania katastrofy w ruchu lądowym co zarzuca mu prokuratura, a jedynie do wypadku. Sprawca tragedii utrzymuje, że niczego nie pamięta z chwili zdarzenia i że leczy się neurologicznie. Odmówił też składania zeznań.
Zakończył się proces między Sipą a Dzwonnikiem
Zakończył się proces karny w sprawie domniemanego pomówienia prezesa piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie przez prezesa Concordii Piotrków. Chodzi o słowa Dariusza Dzwonnika, który na ubiegłorocznym zjeździe OZPN zarzucił Stanisławowi Sipie między innymi, że w przeszłości jako funkcjonariusz SB przesłuchiwał i zamykał ludzi. Prezes Concordii został uniewinniony. Wyrok nie jest prawomocny.
W Krakowie rozpoczął się proces tak zwanego gangu zabójców. Na ławie oskarżonych, oddzieleni pancernymi szybami, zasiedli trzej bandyci: 48-letni Tadeusz G., 38-letni Jacek P. i 30-letni Wojciech W.. Prokuratura oskarża ich o zastrzelenie pięciu osób i usiłowanie zabójstwa dwóch kolejnych. Ofiary gangu to właściciele i pracownicy kantorów.
Fiaskiem zakończyła się rozprawa pojednawcza w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim pomiędzy 25 nauczycielkami ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie i ich koleżanką z pracy, która oskarżyła kobiety o zniesławienie i pomówienie.
Bezprecedensowy proces rozpocznie się dziś w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim. Na ławie oskarżonych zasiądzie 25 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie, którym sprawę wytoczyła koleżanka z pracy.
Nowe, sensacyjne fakty w sprawie zabójstwa piotrkowskiego radnego, właściciela kantoru Wojciecha Kulbata. Jak podaje dzisiejszy "Dziennik" w serii pięciu morderstw właścicieli kantorów mógł uczestniczyć tajny współpracownik policyjnego Centralnego Biura Śledczego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat