Artykuły do tagu: Proces

Mistrz świata pozostanie za kratkami
Obrońca Romana W. złożył wniosek o wcześniejsze zwolnienie z aresztu swojego klienta. Sąd jednak nie przychylił się do prośby i Wrocławski pozostanie w więzieniu.
Ruszył proces olimpijczyka z Piotrkowa
Przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie ruszył proces Romana W. - mistrza świata w zapasach, byłego olimpijczyka.
Proces o zabójstwo niemowlęcia zakończony
Na razie wyroku nie ma. Ma zostać ogłoszony w przyszłym tygodniu.
Zazwyczaj uroczystość Bożego Ciała rozpoczyna się przed południem, lecz tym razem wierni z Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek wyruszą wieczorem.
Boże Ciało w parafii św. Floriana w Sulejowie
Uroczystości Najświętszego Ciała Chrystusa w tradycji ludowej zwanego Bożego Ciała przyciągnęły w sulejowskiej parafii ponad 1000 wiernych
Prezes Concordii ma przeprosić prezesa OZPN
To już prawdopodobnie koniec sprawy pomiędzy prezesem Concordii Dariuszem Dzwonnikiem a prezesem OZPN Stanisławem Sipą. Sąd Okręgowy w Piotrkowie utrzymał w mocy wyrok Sądu I instancji. Dzwonnik musi przeprosić Sipę w prasie, pokryć koszty sądowe oraz te poniesione przez prezesa OZPN.
Jest wyrok dla zabójców piotrkowskiego radnego Wojciecha Kulbata. Sąd Okręgowy w Krakowie uznał dwóch mężczyzn jako winnych serii zabójstw i wymierzył im karę dożywotniego więzienia.
Akt oskarżenia przeciw prezesowi OZPN
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko prezesowi Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Stanisławowi S.
Żona Kulbata przerywa milczenie
Po trzech latach żona byłego radnego przerywa milczenie. Proces morderców Wojciecha Kulbata wkrótce może się zakończyć. Na przełomie lutego i marca mógłby zakończyć się proces morderców Wojciecha Kulbata.
2 marca - to kolejny termin rozprawy apelacyjnej między prezesem OZPN Piotrków Stanisławem Sipą a prezesem Concordii Piotrków Dariuszem Dzwonnikiem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat