Artykuły do tagu: Proces

Palmy poświęcone. Wielkanoc coraz bliżej
Dziś Palmowa Niedziela. Do Wielkanocy pozostało już tylko siedem dni. Ulicami Piotrkowa jak co roku przeszła barwna procesja upamiętniająca wjazd Chrystusa do Jerozolimy.
20 tys. zadośćuczynienia dla K. Chojniaka. Wydawca brukowca przegrywa proces z prezydentem Piotrkowa
20 tys. zł zadośćuczynienia, 5 tys. zł w ramach zwrotu kosztów procesu i przeprosiny – w czwartek zapadł wyrok w procesie o naruszenie dóbr osobistych, jaki prezydent Piotrkowa wytoczył wydawcy lokalnego brukowca.
Prezydent Piotrkowa pozywa za naruszenie dóbr osobistych. Ruszył proces przeciwko wydawcy gazety
W piątek przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie rozpoczął się proces cywilny, który wydawcy „Gazety Trybunalskiej” Mariuszowi Baryle wytoczył prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.
Pierwsza taka procesja w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszła procesja zorganizowana w ramach uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
W niedzielę i poniedziałek w Piotrkowie będą procesje
Piotrkowscy Bernardyni zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach Wniebowzięcia NMP. Świętowanie rozpocznie się w niedzielę.
Święto Bożego Ciała na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego [GALERIA]
Wierni Kościoła katolickiego obchodzą dziś Boże Ciało - ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.
Kolejna procesja przeszła ulicami miasta. 1050-lecie Chrztu Polski w Piotrkowie
W sobotę konferencja i wizyta wicepremiera, a w niedzielę procesja, a wszystko w ramach obchodów jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski.
Miasto Piotrków przegrywa proces ze szkołą
Urząd Miasta przegrał proces ze szkołą TEB Edukacja. W efekcie musi wypłacić spółce pół miliona złotych. Wyrok zapadł pod koniec ubiegłego roku. To jednak nie koniec, szkoła prawdopodobnie wystąpi o kolejne 500 tys. O co poszło?
Proces w sprawie hali balonowej odroczony bezterminowo
Proces w sprawie zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej został odroczony bezterminowo. Obrońca oskarżonego Leszka H. na ostatnim posiedzeniu sądu wniósł o powołanie kolejnych biegłych i wykonanie nowej ekspertyzy.
Miasto przegrało pięć razy
Pięć pozwów, pięć niekorzystnych rozstrzygnięć dla miasta. W sporze przedsiębiorcy kontra urzędnicy sąd przyznał rację tym pierwszym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat