Artykuły do tagu: Proces

Boże Ciało w Piotrkowie. Procesja z kościoła farnego [ZDJĘCIA]
Dziś Boże Ciało – ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.

fot. as
Jest apelacja w sprawie hali balonowej
Prokuratura nie podzieliła stanowiska sądu w sprawie wyroku dotyczącego zakupu przez piotrkowski OSiR hali balonowej. - Zdaniem prokuratury oskarżeni powinni zostać uznani za winnych zarzucanych im czynów, a sąd powinien wymierzyć im w efekcie karę, o którą wnoszono w pierwszej instancji – takie jest stanowisko prokuratury.
Hala balonowa:Jest wniosek o uzasadnienie wyroku
Jest wniosek prokuratury w Piotrkowie o pisemne uzasadnienie wyroku w sprawie zakupu hali balonowej. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów prokuratura podejmować będzie decyzje o ewentualnym złożeniu apelacji w tej sprawie.
Działali na szkodę interesu publicznego, ale...
Nie dopełnili obowiązków, naruszyli zasady uczciwej konkurencji, działali na szkodę interesu publicznego, a mimo to postępowania wobec oskarżonych w procesie dotyczącym hali balonowej zostały umorzone.
Dzieci sypią kwiaty - Boże Ciało w Piotrkowie
Dziś Boże Ciało – ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.
Uczcili wjazd Jezusa do Jerozolimy
Mieszkańcy Piotrkowa rozpoczęli Wielki Tydzień. W Niedzielę Palmową odbyła się uroczysta procesja wokół kościoła ojców Bernardynów, którą piotrkowianie uczcili wjazd Jezusa do Jerozolimy.
- Nasza hala byłaby znacznie tańsza, niż ta zakupiona przez tutejszy OSiR - powiedział przed piotrkowskim sądem przedstawiciel firmy Grimar, produkującej hale balonowe. W środę (19 marca) przesłuchiwani byli kolejni świadkowie w sprawie zakupu przez Ośrodek Sportu i Rekreacji hali balonowej.
Ruszył proces maszynisty Tomasza G.
Przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim ruszył proces Tomasza G. - maszynisty pociągu, który ponad dwa lata temu wykoleił się w Babach pod Piotrkowem. Maszynista może trafić do więzienia na 8 lat.
Roman W. skazany nieprawomocnym wyrokiem
W poniedziałek (14 października) w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie zakończył się proces Romana W. - mistrza świata w zapasach, byłego olimpijczyka.
Resztę życia spędzić może w więzieniu trzech mężczyzn, którzy w styczniu zeszłego roku w Opocznie zamordowali, a następnie poćwiartowali 27-letniego mężczyznę. W środę przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie ruszył proces podejrzanych o morderstwo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat