Artykuły do tagu: PowiatTomaszowski

Śmierć po uderzeniu w słup
33-letni kierowca opla corsa na łuku drogi zjechał z jedni i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu.
Pociąg uderzył w samochód osobowy
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę ok. południa w Kalinowie koło Będkowa w powiecie tomaszowskim.
Beata Szydło w powiecie tomaszowskim
Beata Szydło, kandydat PiS na premiera zorganizowała w czwartek konferencję prasową w Swolszewicach nad Zalewem Sulejowskim (powiat tomaszowski). Na specjalnie wybudowanej zielonej wysepce na tle tablic krytykujących Platformę Obywatelską opowiadała o niespełnionych obietnicach rządów PO w ciągu ostatnich 8 lat.
Gang 8-latków zaatakował przedszkole
Niecodzienne zgłoszenie odebrał w poniedziałek wieczorem dyżurny Komisariatu Policji w Rokicinach. Zgłaszający poinformował, że w miejscowości Niewiadów grupa dzieci rzuca kamieniami w budynek przedszkola.
11.08.2015 05:35
Z nożem na męża
W Zawadzie (powiat tomaszowski) 40-letni mężczyzna został ugodzony nożem – taką informację otrzymała policja w sobotę 8 VIII o godz. 23.30.
Kolejne utonięcie w województwie łódzkim. Nie żyje 32-latek
W weekend w jeziorze Bugaj utonął 55-letni mężczyzna. To jednak nie jedyny śmiertelny wypadek, jaki wydarzył się nad wodą. 32-letni mężczyzna utonął w niedzielę w miejscowości Chociszew w powiecie tomaszowskim.
Zginął mężczyzna rażony przez piorun
W piątek przed godziną 20.00 we wsi Prażki w gminie Będków w powiecie tomaszowskim doszło do tragicznego zdarzenia.
Wesele zamieniło się w stypę
Do tragicznego wypadku doszło w Łaznowskiej Woli w powiecie tomaszowskim. 33-letni uczestnik przyjęcia weselnego zginął pod kołami mercedesa.
Ukradli doniczki, odlew żaby i... popiersie Cezara
Dwóch mężczyzn włamało się do lokalu gastronomicznego przy trasie S8. Właściciela o zdarzeniu poinformował alarm.
Ugodził nożem podczas libacji, miał prawie 4 promile
W miejscowości Budziszewice (powiat tomaszowski) w czasie libacji alkoholowej (26 grudnia wieczorem) doszło do ugodzenia nożem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat