Artykuły do tagu: PowiatTomaszowski

Likwidują stado żubrów w Smardzewicach
W Ośrodku Hodowli Żubrów w Smardzewicach odstrzelonych zostanie 20 zwierząt. Wszystko przez gruźlicę, na którą zachorowały.
19.12.2014 06:32
Obaj mieli po 2 promile
W czwartek, 18 grudnia w nocy policjanci z Rokicin (powiat tomaszowski) zauważyli audi zaparkowane w przydrożnym rowie. Obok stało 2 mężczyzn. Na widok radiowozu jeden z nich zaczął uciekać.
Pijany kierowca potrącił pieszego i ukrył się w lesie
Pijany kierowca potrącił pieszego, potem uciekł i ukrył się w lesie. Tam został złapany przez myśliwych i przekazany policjantom. Potrącony mężczyzna zmarł. Zatrzymanemu 53-latkowi grozi do 12 lat więzienia.
71-letnią mieszkankę gminy Czerniewice w powiecie tomaszowskim (która akurat wykonywała na podwórku prace porządkowe) zaczepiła kobieta, która zapytała staruszkę o wysokość emerytury. Kiedy usłyszała odpowiedź, stwierdziła, że kobiecie przysługuje dopłata.
Wypadł z ciągnika, trafił do szpitala
W poniedziałek, 29 września ok. godz. 13.40 w Łominach w gminie Ujazd (powiat tomaszowski) doszło do niebezpiecznego wypadku podczas wykonywania prac polowych.
9-letnia dziewczynka ranna w wypadku
W środę, 3 września o godzinie 15.55 na drodze W713 w miejscowości Zaborów w powiecie tomaszowskim 9-letnia rowerzystka wyjechała nagle z terenu posesji wprost pod jadący w kierunku Łodzi samochód daewoo lanos, którym kierował 72-letni mieszkaniec Łodzi.
W sobotę 31 maja w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim odbędzie się Inauguracja Sezonu Żeglarskiego Polski Centralnej 2014.
Powiat tomaszowski: Ponad 50 mln w ciągu 10 lat
Ponad 50 mln zł przez 10 lat udało się pozyskać powiatowi tomaszowskiemu z UE. - Dzięki tym środkom zrobiliśmy milowy krok w rozwoju - mówi Piotr Kagankiewicz, starosta tomaszowski.
TIR przewrócił się na S8
Na S8, dokładnie w miejscowości Wólka Jagielczyńska (powiat tomaszowski) ok. godz. 8.15 przewrócił się TIR.
Tomaszów Maz. Rozkopali i … zniknęli
Rozkopali centrum Tomaszowa i słuch po nich zaginął. Robotnicy drogowi jednej z firm budowlanych pracowali przy modernizacji ulicy POW przy Urzędzie Miasta. Do czasu. Od trzech dni w tym miejscu nic się bowiem nie dzieje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat