Artykuły do tagu: PowiatTomaszowski

O dwóch takich co chcieli okraść bankomat
Policjanci z Rokicin po pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali włamać się do bankomatu.
Pościg za oplem zakończył się w lesie
Kierowca opla nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli w pościg. Do zdarzenia doszło 10 stycznia przed północą na drodze 713 w miejscowości Zaborów w powiecie tomaszowskim.
52-latek okradał firmę, w której pracował
W piątek tuż przed północą policja otrzymała informację, że pracownicy ochrony jednej z firm produkcyjnych w powiecie tomaszowskim zauważyli mężczyznę zeskakującego z dachu budynku. Policjanci użyli psa, który podjął trop i doprowadził do miejsca zamieszkania podejrzewanego - jednego z pracowników zakładu.
Zmarła rowerzystka potrącona przez samochód
Na drodze wojewódzkiej nr 726 (Tomaszów Mazowiecki-Rzeczyca) doszło do wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 27-letni mieszkaniec Tomaszowa, kierujący land roverem (w kierunku Rzeczycy), potrącił jadącą rowerem prawą stroną jezdni 50-letnią mieszkankę Rzeczycy.
Śmierć 19-latka pod kołami pociągu towarowego
Pociąg towarowy relacji Ostrów – Skarżysko Kamienna prowadzony przez 54-letniego maszynistę potrącił stojącego na torach 19-letniego mężczyznę, który nie reagował na sygnał dźwiękowy pociągu.
Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym
51-letni pieszy, przebiegając przy zamkniętych zaporach przez strzeżony przejazd kolejowy, został potrącony przez pociąg. Do tego tragicznego zdarzenia doszło 4 grudnia około godziny 21 na przejeździe w miejscowości Skrzynki w gminie Ujazd.
Gospodarz zginął w płomieniach
W jednym z domów w powiecie tomaszowskim (wieś Luboszewy) doszło do pożaru, w którym zginął człowiek.
Zamiast bielizny na strychu suszył narkotyki
Kilkadziesiąt kilogramów konopi o czarnorynkowej wartości prawie 800 tys. zł znaleźli policjanci na strychu jednego z domów w powiecie tomaszowskim.
Ukradł wino mszalne, teraz włamał się do salki katechetycznej
29-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję za włamanie do salki katechetycznej. 6 listopada ok. godz. 13 proboszcz parafii w Rzeczycy poinformował mundurowych, że złodziej wybił w salce katechetycznej szybę, wszedł do środka, jednak nie zdążył niczego ukraść, bo został spłoszony przez księdza.
Ukradł samochód znajomej i pijany wjechał w płot
Tomaszowscy policjanci pojechali z interwencją do Karolinowa, gdzie zgodnie ze zgłoszeniem kierowca vw golfa wjechał w płot.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat