Artykuły do tagu: PowiatTomaszowski

Tragedia na polowaniu. Myśliwy zastrzelił myśliwego
Do tragicznego wypadku doszło podczas polowania w okolicy wsi Strzemeszna w gminie Czerniewice. Nie żyje 62-letni mężczyzna.
Odjechał sprzed sklepu kradzionym rowerem
Złodziej wsiadł na rower stojący przed sklepem i odjechał. 52-latek szybko jednak wpadł w ręce policji, okazało się, że był już wcześniej notowany, za kradzież roweru właśnie.
Poszczuła policjantów psami
57-letnia kobieta była wyraźnie niezadowolona, kiedy policjanci odwieźli do domu jej kompletnie pijanego brata. Mężczyzna leżał w przydrożnym rowie niedaleko miejscowości Dobryszyce.
Nordic walking w lasach wokół Żywocina
Rajd „Nordic Walking” odbędzie się 15 października. Trasa będzie biegła w lasach wokół Żywocina w powiecie tomaszowskim. Początek o godzinie 8:30.
Podczas prac ziemnych znalazł pociski z II wojny światowej
Mieszkaniec gminy Rzeczyca w powiecie tomaszowskim odnalazł trzy pociski artyleryjskie pochodzących prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Mężczyzna trafił na znalezisko podczas wykonywanych prac ziemnych. O swoim odkryciu natychmiast powiadomił policjantów. Saperzy którzy przyjechali na miejsce znaleźli jeszcze 50 sztuk.
20.09.2016 06:12
Kradli paliwo z tirów
Policjanci z Rokicin zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy kradli paliwo ze zbiorników samochodów ciężarowych.
Koleżanki wybrały się na grzyby, jedna zaginęła
Z samego rana razem ze znajomą wybrała się do lasu na grzyby. Kiedy się rozdzieliły, jedna z kobiet zgubiła się. Rodzina 58-latki zawiadomiła policję.
Plaga pijanych kierowców. Mieszkańcy Tomaszowa coraz częściej reagują
Jeden jechał całą szerokością jezdni i po krawężnikach, inny skasował znak drogowy. Coraz częściej mieszkańcy Tomaszowa reagują, widząc pijanych kierowców.
Pobili i okradli, potem schowali się w komórce
Usłyszał pukanie w okno. Poszedł otworzyć drzwi. Został pobity i okradziony. Sprawcy pobicia mieszkańca powiatu tomaszowskiego ukryli się przed policją w komórce.
Potencjalni zabójcy wyeliminowani
Trzej nietrzeźwi kierowcy - potencjalni zabójcy na drodze - zostali wyeliminowani z ruchu na drogach powiatu tomaszowskiego. Wszystko dzięki szybkiej reakcji świadków - dwóch policjantów i mieszkańca Tomaszowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat