Artykuły do tagu: Niechcice

Wioślarki po raz pierwszy rywalizowały na ogólnopolskiej arenie
To był premierowy start młodych wioślarek z gminy Rozprza. Trzy zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego REMO Niechcice wzięły udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie, które odbyły się na torze regatowym w Kruszwicy. To był pierwszy start naszych wioślarek na ogólnopolskiej arenie.
Historyczny start naszych wioślarek
Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego REMO Niechcice już niedługo wezmą udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie, które odbędą się w Kruszwicy.
Wypadek w Niechciach. Kobieta w szpitalu
Na drodze krajowej 91 w Niechcicach doszło w czwartek rano do wypadku.
Wypadek w Niechcicach. Kierowcy w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w środę około godziny 11:00 w Niechcicach na ulicy Piotrkowskiej.
W Niechcicach powstanie przystań wioślarska
Już niebawem, oficjalnie powstanie w Niechcicach przystań wioślarska. Pomysłodawca projektu, Lech Pawlak (były instruktor i zawodnik wioślarstwa) wyjaśnia, że to kwestia kilku tygodni.
Nie chcą chlewni i kurników
W Niechcicach dyskutowali o kurnikach i chlewni. Zgody nadal nie ma!
Czy w Zespole Szkolno-Gimnazjlanym w Niechcicach odpowiednio dbają o temperaturę w szkole?Do redakcji Strefy FM zgłosili się słuchacze, którzy twierdzili, że w placówce w niektórych salach czasami bywa nawet po 16 stopni. Po wizycie w szkole okazało się, że problem dotyczy jednej sali.
04.12.2013 12:49
19-latek ranny w wypadku
Zdarzenie drogowe na ul. Piotrkowskiej w Niechcicach. Do wypadku doszło o godzinie 6:30.
Uczniowie z Niechcic na Festiwalu Smaków w Bełchatowie
Uczniowie gimnazjum Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Niechcicach uczestniczyli w Festiwalu Smaków w ZSP nr 4 w Bełchatowie. Każdy mógł skosztować specjałów przygotowanych przez uczniów i firmy z regionu bełchatowskiego. Były ciasta, sałatki, przystawki, kawy, herbaty i koktajle.
„Śmierdzący” problem mieszkańców Niechcic
Niechcice to część gminy Rozprzy, która często jest określana jako świńskie zagłębie. Mieszkańcy narzekają na zapach towarzyszący hodowlom trzody chlewnej, których w okolicy jest kilka i niewykluczone, że powstaną kolejne. Problemem zainteresowała się posłanka Elżbieta Radziszewska, organizując spotkanie z wiceministrem rolnictwa Kazimierzem Plocke.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat