Artykuły do tagu: Niechcice

Odcinek Autostrady A1 od Piotrkowa do Częstochowy będzie budowany w śladzie obecnej Drogi Krajowej numer 1. To rodzi obawy mieszkańców gmin położonych przy Drodze Krajowej 91 - na przykład gminy Kamieńsk. Gdy rozpoczną się prace, tranzyt z krajowej jedynki przeniesie się na tzw. starą trasę. - Boimy się, że budynki i droga mogą nie wytrzymać, a tiry rozjadą centrum Kamieńska - zaznacza burmistrz, Bogdan Pawłowski.
Uwaga na utrudnienia między Rozprzą i Niechcicami!
Przez najbliższe dwa miesiące na drodze krajowej 91 należy liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek rozpoczyna się remont dwóch odcinków trasy o łącznej długości 7,5 kilometra.
LKS Start Niechcice świętuje 70-lecie
Najstarszy klub piłkarski w gminie Rozprza obchodzi okrągły jubileusz. W sobotę, 8 lipca na stadionie w Niechcicach odbędą się obchody 70. rocznicy powstania tamtejszego Ludowego Klubu Sportowego Start.
Takich imprez powinno być jak najwięcej
Memoriał prof. Romana Kobendzy, czyli Mistrzostwa Ziemi Piotrkowskiej na Ergometrze Wioślarskim, które zorganizowano we wtorek w Gomulinie w gminie Wola Krzysztoporska, z pewnością zachęcą niektórych uczniów do uprawiania wioślarstwa, tym bardziej, ze zachęcali ich do tego prawdziwi mistrzowie: złota medalistka olimpijska z Rio de Janeiro Natalia Madaj, brązowe medalistki Maria Springwald i Joanna Hentka (do niedawna Leszczyńska), ich trener Marcin Witkowski oraz dwukrotny mistrz olimpijski oraz pięciokrotny mistrz świata Tomasz Kucharski.
Wioślarki po raz pierwszy rywalizowały na ogólnopolskiej arenie
To był premierowy start młodych wioślarek z gminy Rozprza. Trzy zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego REMO Niechcice wzięły udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie, które odbyły się na torze regatowym w Kruszwicy. To był pierwszy start naszych wioślarek na ogólnopolskiej arenie.
Historyczny start naszych wioślarek
Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego REMO Niechcice już niedługo wezmą udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie, które odbędą się w Kruszwicy.
Wypadek w Niechciach. Kobieta w szpitalu
Na drodze krajowej 91 w Niechcicach doszło w czwartek rano do wypadku.
Wypadek w Niechcicach. Kierowcy w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w środę około godziny 11:00 w Niechcicach na ulicy Piotrkowskiej.
W Niechcicach powstanie przystań wioślarska
Już niebawem, oficjalnie powstanie w Niechcicach przystań wioślarska. Pomysłodawca projektu, Lech Pawlak (były instruktor i zawodnik wioślarstwa) wyjaśnia, że to kwestia kilku tygodni.
Nie chcą chlewni i kurników
W Niechcicach dyskutowali o kurnikach i chlewni. Zgody nadal nie ma!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat