Artykuły do tagu: Niechcice

Uczniowie z Niechcic na Festiwalu Smaków w Bełchatowie
Uczniowie gimnazjum Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Niechcicach uczestniczyli w Festiwalu Smaków w ZSP nr 4 w Bełchatowie. Każdy mógł skosztować specjałów przygotowanych przez uczniów i firmy z regionu bełchatowskiego. Były ciasta, sałatki, przystawki, kawy, herbaty i koktajle.
„Śmierdzący” problem mieszkańców Niechcic
Niechcice to część gminy Rozprzy, która często jest określana jako świńskie zagłębie. Mieszkańcy narzekają na zapach towarzyszący hodowlom trzody chlewnej, których w okolicy jest kilka i niewykluczone, że powstaną kolejne. Problemem zainteresowała się posłanka Elżbieta Radziszewska, organizując spotkanie z wiceministrem rolnictwa Kazimierzem Plocke.
Uczniowie z Niechcic dbają o środowisko
Młodzież Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Niechcicach wzięła udział w VII edycji kampanii organizowanej przez Rekopol Organizacja Odzysku S.A., której celem jest zwrócenie uwagi na problem narastającej ilości odpadów i promocja selektywnej zbiórki i recyklingu.
06.06.2013 13:16
Dzień Dobrego Drzewa
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Niechcicach po raz kolejny wziął udział w obchodach Dnia Dobrych Uczynków. Jest to akcja, której głównym celem jest promowanie wśród dzieci i młodzieży zachowań ekologicznych oraz uświadomienie, że dzięki drzewom możemy oddychać.
Festyn Patriotyczno-Obronny w Niechcicach
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Niechcic i Gminy Rozprza zaprasza na festyn.
Świńskie zagłębie w Niechcicach
Szynkę lubi każdy (no, może prawie każdy), za to wąchać świńskiej gnojowicy nie chce nikt. Na pewno smrodu dość mają mieszkańcy Niechcic i okolicy. - Cała okolica zasmrodzona, okna nie można otworzyć. Czy my budujemy w Niechcicach świńskie miasto? Zróbmy referendum, kto jest za, a kto przeciw! - mówią zdesperowani mieszkańcy.
O odpowiedzialności, poświęceniu, zaangażowaniu, powołaniu i ciągłej gotowości, by pomagać innym - strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niechcicach opowiadali uczniom o swojej pracy podczas wizyty w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym.
Przez prawie dwa lata Anna Świstak przewodzić będzie społeczności Niechcic. Pani Anna została nowym sołtysem po tym, jak jej poprzedniczka, Barbara Stępień zrezygnowała z pełnienia tej funkcji.
  Wnuki dla seniorów, seniorzy dla wnuków
Były wiersze, laurki, własnoręcznie robione prezenty, spektakl zatytułowany “Król Maciuś I”, konkursy i występy... seniorów.
Ciężarówka uderzyła w seata. Kierowca w szpitalu
Do groźnego wypadku drogowego doszło około 8.00 rano w Niechcicach na drodze krajowej nr 91.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat