Artykuły do tagu: Kwesta

Prawie 15 tysięcy złotych udało się zebrać podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie.
Pomóżmy piotrkowskim Powązkom
Odwiedzając groby naszych bliskich, pamiętajmy o kwestujących na cmentarzach na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków.
13.558, 65 złotych zebrano podczas 22. kwesty na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków Starego Cmentarza, zorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Po raz dwudziesty drugi członkowie Towarzystwa Przyjaciół Miasta Piotrkowa kwestować będą przed bramami piotrkowskich nekropolii.
12,5 tysiąca złotych udało się zebrać podczas 21. kwesty na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków.
Już po raz 21. harcerze, uczniowie i ich nauczyciele, piotrkowscy parlamentarzyści, przedstawiciele lokalnego samorządu będą kwestować na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków.
W ubiegłym roku zebrano ponad 8,5 tysiąca złotych. Organizatorzy 21 już kwesty na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków liczą, że w tym roku piotrkowianie będą hojniejsi. Do udziału w kweście, która odbędzie się 1 i 2 listopada zaprasza Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat