Artykuły do tagu: Kwesta

Jak co roku w Piotrkowie będą zbierać pieniądze na ratowanie zabytkowych nagrobków. Przed bramami piotrkowskich cmentarzy wolontariusze będą kwestować od 1 do 4 listopada.
Już po raz 25-ty wolontariusze kwestować będą przed bramami piotrkowskich cmentarzy, zbierając datki na ratowanie zabytkowych nekropolii. Tegoroczna zbiórka potrwa cztery dni (od 1 do 4 listopada).
8 stycznia 2012 roku odbędzie się 20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na sprzęt dla chorych dzieci.
Piotrków: Trzy tysiące więcej niż w zeszłym roku
Ponad 18 tysięcy 800 złotych zebrano podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie. To o ponad trzy tysiące więcej niż w zeszłym roku.
Przez pierwsze trzy dni kwesty udało się zebrać blisko 5 tysięcy złotych.
Kwesta trwa. Zebrano już ponad 3,5 tysiąca
Trwa 24. zbiórka pieniędzy na ratowanie piotrkowskich powązek. Jak do tej pory udało się zebrać ponad 1,3 tys. zł podczas pierwszego dnia kwesty i ponad 2,2 tys. podczas drugiego. To jednak nie koniec zbiórki.
W tym roku dwudziesty czwarty raz odbędzie się kwesta na ratowanie starego cmentarza.
To będzie już 24 kwesta na ratowanie piotrkowskich cmentarzy.
Prawie 15 tysięcy złotych udało się zebrać podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie.
Pomóżmy piotrkowskim Powązkom
Odwiedzając groby naszych bliskich, pamiętajmy o kwestujących na cmentarzach na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat