Artykuły do tagu: Kwesta

Zostali odprawieni! Wyjdą na ulice
W sile pół tysiąca wyjdą na ulice Piotrkowa.
Zebrali ponad 24 tysiące złotych
To była rekordowa zbiórka na rzecz ratowania piotrkowskich cmentarzy.
Kwestują i ratują nagrobki
Odwiedzający groby bliskich na piotrkowskim cmentarzu po raz kolejny mają okazję pomóc w renowacji zabytkowych nagrobków. Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego prowadzi kwestę już po raz dwudziesty szósty.
Już ratują piotrkowski cmentarz
Młodzież z piotrkowskich szkół wspomagać będzie tegoroczną kwestę na ratowanie starego cmentarza.
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje wolontariuszy, którzy mogą pomóc podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie. W tym roku kwesta potrwa od 1 do 3 listopada - powiedział Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa.
Dwa dni, 36 wolontariuszy i około 6 tys. zł w puszkach. Tyle przez pierwsze dwa dni listopada udało się zebrać w Moszczenicy na odnowienie nagrobka.
O kolejnym rekordzie mogą mówić organizatorzy tegorocznej kwesty na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków. W tym roku trwała ona cztery dni.
Ponad 16 tysięcy złotych udało się zebrać podczas 25 kwesty na rzecz ratowania zabytkowych piotrkowskich nagrobków. Zbiórka trwa jednak dalej.
12, 5 tysiąca złotych udało się zebrać podczas pierwszego dnia trwania kwesty na rzecz ratowania starych piotrkowskich nagrobków. Waldemar Domaranćzyk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego ma nadzieję, że uda się pobić ubiegłoroczny rekord.
Jak co roku Stowarzyszenie Przyjaciół Bełchatowa organizuje kwestę, z której dochód będzie przeznaczony na renowację zabytkowych nagrobków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat