Artykuły do tagu: Kwesta

Podsumowanie kwesty na piotrkowskich cmentarzach
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego wstępnie podsumowało tegoroczną zbiórkę na ratowanie Starego Cmentarza.
Trzeci dzień zbiórki – w puszkach ponad 17 tysięcy złotych
Niemal 17 700 złotych trafiło do tej pory do puszek Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego podczas tegorocznej kwesty na ratowanie Starego Cmentarza. Zbiórka trwa od niedzieli. Pieniądze zbierane będą jeszcze dzisiaj.
Kwesta na cmentarzach trwa
Trwa XXIX kwesta na ratowanie piotrkowskiego Starego Cmentarza. Zbiórka potrwa w tym roku do środy, 2 listopada.
Trwa kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków
Trwa XXIX kwesta na ratowanie piotrkowskiego Starego Cmentarza. Ile do tej pory zebrano pieniędzy?
Prawie 20 tys. zł na ratowanie starych nagrobków
Prawie 20 tysięcy zł zebrano w tym roku podczas kwesty na ratowanie zabytkowych nekropolii na Starym Cmentarzu w Piotrkowie.
Zbierają na odnowę zabytkowych nagrobków
Odwiedzając groby swoich bliskich, po raz kolejny będziemy mieli okazję pomóc w renowacji zabytkowych nagrobków znajdujących się na piotrkowskich nekropoliach.
Spacer po Piotrkowskich Powązkach
W sobotę odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc, spacerów po Piotrkowskich Powązkach, zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Chcesz wziąć udział w kweście?
Kto chce wziąć udział w tegorocznym kwestowaniu na rzecz zabytkowych nagrobków w Piotrkowie musi zgłosić się do organizatora kwesty do 10 października.
Podczas kwesty zebrali ponad 22 tysiące złotych
Ponad 22 tysiące złotych zebrano podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie. Zbiórka w tym roku trwała trzy dni.
27. kwesta na ratowanie zabytkowych grobów
Od piątku (31 października) do niedzieli (2 listopada) trwała 27. kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków z piotrkowskich nekropolii. Kwestowali również piotrkowscy politycy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat