Artykuły do tagu: Kwesta

Podczas kwesty zebrali ponad 22 tysiące złotych
Ponad 22 tysiące złotych zebrano podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie. Zbiórka w tym roku trwała trzy dni.
27. kwesta na ratowanie zabytkowych grobów
Od piątku (31 października) do niedzieli (2 listopada) trwała 27. kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków z piotrkowskich nekropolii. Kwestowali również piotrkowscy politycy.
02.10.2014 06:01
Znów będą kwestować
Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 27. organizuje kwestę na ratowanie starego cmentarza. Tradycyjnie też TPMPT poszukuje osób chcących pomóc w kwestowaniu.
WOŚP: Jest już około 140 tys. zł
Światełkiem do nieba i koncertem zespołu DMP zakończył się piotrkowski XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z najświeższych informacji wynika, że w Piotrkowie zebrano ok. 140 tys. zł. Ale liczenie ciągle trwa.
Zostali odprawieni! Wyjdą na ulice
W sile pół tysiąca wyjdą na ulice Piotrkowa.
Zebrali ponad 24 tysiące złotych
To była rekordowa zbiórka na rzecz ratowania piotrkowskich cmentarzy.
Kwestują i ratują nagrobki
Odwiedzający groby bliskich na piotrkowskim cmentarzu po raz kolejny mają okazję pomóc w renowacji zabytkowych nagrobków. Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego prowadzi kwestę już po raz dwudziesty szósty.
Już ratują piotrkowski cmentarz
Młodzież z piotrkowskich szkół wspomagać będzie tegoroczną kwestę na ratowanie starego cmentarza.
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje wolontariuszy, którzy mogą pomóc podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie. W tym roku kwesta potrwa od 1 do 3 listopada - powiedział Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa.
Dwa dni, 36 wolontariuszy i około 6 tys. zł w puszkach. Tyle przez pierwsze dwa dni listopada udało się zebrać w Moszczenicy na odnowienie nagrobka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat