Artykuły do tagu: Kwesta

Prawie 20 tys. zł na ratowanie starych nagrobków
Prawie 20 tysięcy zł zebrano w tym roku podczas kwesty na ratowanie zabytkowych nekropolii na Starym Cmentarzu w Piotrkowie.
Zbierają na odnowę zabytkowych nagrobków
Odwiedzając groby swoich bliskich, po raz kolejny będziemy mieli okazję pomóc w renowacji zabytkowych nagrobków znajdujących się na piotrkowskich nekropoliach.
Spacer po Piotrkowskich Powązkach
W sobotę odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc, spacerów po Piotrkowskich Powązkach, zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Chcesz wziąć udział w kweście?
Kto chce wziąć udział w tegorocznym kwestowaniu na rzecz zabytkowych nagrobków w Piotrkowie musi zgłosić się do organizatora kwesty do 10 października.
Podczas kwesty zebrali ponad 22 tysiące złotych
Ponad 22 tysiące złotych zebrano podczas tegorocznej kwesty na ratowanie starego cmentarza w Piotrkowie. Zbiórka w tym roku trwała trzy dni.
27. kwesta na ratowanie zabytkowych grobów
Od piątku (31 października) do niedzieli (2 listopada) trwała 27. kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków z piotrkowskich nekropolii. Kwestowali również piotrkowscy politycy.
02.10.2014 06:01
Znów będą kwestować
Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 27. organizuje kwestę na ratowanie starego cmentarza. Tradycyjnie też TPMPT poszukuje osób chcących pomóc w kwestowaniu.
WOŚP: Jest już około 140 tys. zł
Światełkiem do nieba i koncertem zespołu DMP zakończył się piotrkowski XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z najświeższych informacji wynika, że w Piotrkowie zebrano ok. 140 tys. zł. Ale liczenie ciągle trwa.
Zostali odprawieni! Wyjdą na ulice
W sile pół tysiąca wyjdą na ulice Piotrkowa.
Zebrali ponad 24 tysiące złotych
To była rekordowa zbiórka na rzecz ratowania piotrkowskich cmentarzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat