Artykuły do tagu: Konferencja

Piotrkowska Lewica: Kiedy rozjadą nas TIR-y?
To temat kolejnej konferencji Lewicy, którą poseł Artur Ostrowski, radny Jan Dziemdziora (kandydat w wyborach na prezydenta Piotrkowa) i Tadeusz Karcz (kandydat w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego) zorganizowali w poniedziałek u zbiegu ulic Dmowskiego i Energetyków.
Lewica: Chcą kulturalnie ożywić Piotrków
Sztuki na wysokim poziomie artystycznym, które będzie można oglądać na piotrkowskiej scenie, więcej imprez dla młodzieży, dobra reklama i promocja Miejskiego Ośrodka Kultury oraz powrót do rozwiązań i ludzi zarządzających placówką. To - według piotrkowskiej Lewicy - przepis na ożywienie kulturalne Piotrkowa.
Konferencja Lewicy: Piotrków może wygrać
“Piotrków może wygrać” – to hasło kolejnej konferencja piotrkowskiej Lewicy, którą zorganizowano 27 września w okolicy basenu przy ul. Belzackiej. Mówiono o stanie i rozwoju obiektów sportowych naszego miasta.
Piotrkowska Lewica: Czas na wysokie loty
- Nie możemy zmarnować takiej szansy. Nie możemy dopuścić do tego, aby w miejscu piotrkowskiego lotniska powstały magazyny – apelowała w poniedziałek Lewica podczas zorganizowanej na terenie lotniska w Piotrkowie konferencji prasowej.
Lewica: Gdzie są „płuca Piotrkowa”?
Ogródek jordanowski, boisko do siatkówki, a także scena letnia przystosowana do koncertów – to, zdaniem piotrkowskiej lewicy, powinno znaleźć się w Parku Belzackim, który stał się miejscem kolejnej konferencji posła Artura Ostrowskiego. Tym razem było o „płucach Piotrkowa”.
Lewica: Piotrków potrzebuje przedszkoli
- W Piotrkowie Trybunalskim mamy poważny problem z brakiem miejsc w przedszkolach. Władze miasta nie zrobiły żadnego kroku w stronę tego, aby temu problemowi zapobiec. Natomiast okazuje się, że podejmuje się decyzje pozbawiające miasta budynków oświatowych - tymi słowami poseł Artur Ostrowski rozpoczął w środę (1 września) konferencję prasową.
Piotrków: Prezydencie, kup nam quady!
- Jeśli pan prezydent czy władze miasta nie są w stanie zagwarantować i wykonać odpowiednich robót, żeby wszystkie ulice w Piotrkowie Trybunalskim były w dobrym stanie, to niech każdemu kupi quad - pojazd wartości 30 tysięcy - albo niech po prostu ulice w Piotrkowie będą przejezdne i dostosowane do ruchu pojazdów osobowych – tak rozpoczął poniedziałkową konferencję prasową poseł ziemi piotrkowskiej Artur Ostrowski, który wraz z radnym Lewicy Janem Dziemdziorą zaprosił media i zainteresowanych mieszkańców miasta na ulicę Brzeźnicką.
W Piotrkowie mamy za mało stref Wi-Fi
Czy strefa bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu jest w Piotrkowie wystarczająco rozbudowana? Według posła Artura Ostrowskiego, oraz radnego Jana Dziemdziory - zdecydowanie nie.
Wczesna edukacja BRD to podstawa
O problemach bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD) rozmawiano w Miejskim Ośrodku Kultury.
26.03.2010 13:14
Co złego, to na Wronią
W atmosferze wzajemnych oskarżeń i wyrzutów przebiegło spotkanie mieszkańców osiedla „Wronia” z władzami miasta w sprawie zmiany lokalizacji noclegowni dla bezdomnych w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat