Artykuły do tagu: Konferencja

Przedstawiciele 26 państw unijnych zjechali dziś do Bełchatowa na konferencję poświęconą energii.
Prezydent Chojniak wskazuje kierunek
Prezydent miasta Krzysztof Chojniak przedstawił priorytety dla Piotrkowa Trybunalskiego, czyli najważniejsze zadania, jakie będą realizowane w mieście do 2014 roku. Wśród nich znalazły się remonty ulic, rozwój turystyki, pomoc społeczna, inwestycje w edukację, jednak zabrakło budowy nowej biblioteki miejskiej.
Lekkie podsumowanie kampanii - tak Marek Mazur określił temat konferencji prasowej, którą jego komitet wyborczy zorganizował wczoraj w samo południe.
Instytut Historii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach z Filią w Piotrkowie, Instytut Pamięci Narodowej (Oddział w Łodzi) oraz Muzeum w Piotrkowie zapraszają...
Konwent PO: Mam pomysł na rozwój Piotrkowa
Genialny umysł analityczny. Gdyby pracował dla CIA, bin Laden już dawno byłby złapany - tak Andrzeja Czaplę (kandydata PO w wyborach na prezydenta miasta) przedstawił Paweł Ciszewski podczas wyborczego konwentu Platformy Obywatelskiej.
Unia Polityki Realnej: Prawica to my
Wolność, własność, sprawiedliwość to hasła wyborcze członków piotrkowskiej Unii Polityki Realnej, którzy do tegorocznych wyborów samorządowych idą razem z Prawem i Sprawiedliwością.
Piotrkowska Lewica: Zmarnowany ponad milion
Na placu pofranciszkańskim miała powstać nowa biblioteka. - Jak na razie jej nie ma i pewnie nie będzie, bo projekt na budowę traci ważność za niecały rok. Gołym okiem więc widać, że prawie 1,5 mln złotych wydanych na projekt z miejskiej kasy nie miało doprowadzić do powstania biblioteki, a jedynie zaspokoić ambicje prezydenta – przypomniała piotrkowska Lewica na wczorajszej konferencji prasowej.
Inauguracja kampanii: Lewica zwiera szeregi
Sojusz Lewicy Demokratycznej zainaugurował samorządową kampanię wyborczą. W piątek wieczorem w siedzibie ZNP przy ul. Sienkiewicza zaprezentowano sylwetki wszystkich kandydatów SLD w wyborach samorządowych.
Sojusz Lewicy Demokratycznej ujawnił liderów, którzy znajdą się na pierwszych miejscach list wyborczych. Podczas wtorkowej konferencji prasowej główne punkty swojego programu wyborczego przedstawił kandydat SLD w wyborach na prezydenta Piotrkowa Jan Dziemdziora. Co obiecał?
Platforma krytykuje prezydenta
Druzgocącej krytyce działania prezydenta Krzysztofa Chojniaka poddała piotrkowska Platforma Obywatelska. Tematem wczorajszej konferencji prasowej PO były piotrkowskie inwestycje i sposób ich przeprowadzenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat