Artykuły do tagu: Konferencja

Piotrkowska Lewica: Zmarnowany ponad milion
Na placu pofranciszkańskim miała powstać nowa biblioteka. - Jak na razie jej nie ma i pewnie nie będzie, bo projekt na budowę traci ważność za niecały rok. Gołym okiem więc widać, że prawie 1,5 mln złotych wydanych na projekt z miejskiej kasy nie miało doprowadzić do powstania biblioteki, a jedynie zaspokoić ambicje prezydenta – przypomniała piotrkowska Lewica na wczorajszej konferencji prasowej.
Inauguracja kampanii: Lewica zwiera szeregi
Sojusz Lewicy Demokratycznej zainaugurował samorządową kampanię wyborczą. W piątek wieczorem w siedzibie ZNP przy ul. Sienkiewicza zaprezentowano sylwetki wszystkich kandydatów SLD w wyborach samorządowych.
Sojusz Lewicy Demokratycznej ujawnił liderów, którzy znajdą się na pierwszych miejscach list wyborczych. Podczas wtorkowej konferencji prasowej główne punkty swojego programu wyborczego przedstawił kandydat SLD w wyborach na prezydenta Piotrkowa Jan Dziemdziora. Co obiecał?
Platforma krytykuje prezydenta
Druzgocącej krytyce działania prezydenta Krzysztofa Chojniaka poddała piotrkowska Platforma Obywatelska. Tematem wczorajszej konferencji prasowej PO były piotrkowskie inwestycje i sposób ich przeprowadzenia.
Piotrkowska Lewica: Kiedy rozjadą nas TIR-y?
To temat kolejnej konferencji Lewicy, którą poseł Artur Ostrowski, radny Jan Dziemdziora (kandydat w wyborach na prezydenta Piotrkowa) i Tadeusz Karcz (kandydat w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego) zorganizowali w poniedziałek u zbiegu ulic Dmowskiego i Energetyków.
Lewica: Chcą kulturalnie ożywić Piotrków
Sztuki na wysokim poziomie artystycznym, które będzie można oglądać na piotrkowskiej scenie, więcej imprez dla młodzieży, dobra reklama i promocja Miejskiego Ośrodka Kultury oraz powrót do rozwiązań i ludzi zarządzających placówką. To - według piotrkowskiej Lewicy - przepis na ożywienie kulturalne Piotrkowa.
Konferencja Lewicy: Piotrków może wygrać
“Piotrków może wygrać” – to hasło kolejnej konferencja piotrkowskiej Lewicy, którą zorganizowano 27 września w okolicy basenu przy ul. Belzackiej. Mówiono o stanie i rozwoju obiektów sportowych naszego miasta.
Piotrkowska Lewica: Czas na wysokie loty
- Nie możemy zmarnować takiej szansy. Nie możemy dopuścić do tego, aby w miejscu piotrkowskiego lotniska powstały magazyny – apelowała w poniedziałek Lewica podczas zorganizowanej na terenie lotniska w Piotrkowie konferencji prasowej.
Lewica: Gdzie są „płuca Piotrkowa”?
Ogródek jordanowski, boisko do siatkówki, a także scena letnia przystosowana do koncertów – to, zdaniem piotrkowskiej lewicy, powinno znaleźć się w Parku Belzackim, który stał się miejscem kolejnej konferencji posła Artura Ostrowskiego. Tym razem było o „płucach Piotrkowa”.
Lewica: Piotrków potrzebuje przedszkoli
- W Piotrkowie Trybunalskim mamy poważny problem z brakiem miejsc w przedszkolach. Władze miasta nie zrobiły żadnego kroku w stronę tego, aby temu problemowi zapobiec. Natomiast okazuje się, że podejmuje się decyzje pozbawiające miasta budynków oświatowych - tymi słowami poseł Artur Ostrowski rozpoczął w środę (1 września) konferencję prasową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat