Artykuły do tagu: Konferencja

Prawidłowa edukacja warunkiem poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym - to temat przewodni konferencji, która odbędzie się już jutro w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Noclegownia przy Owocowej?
Upieranie się władz miasta przy lokalizacji noclegowni dla bezdomnych przy ul. Wroniej zalatuje oportunizmem urzędniczym i arogancją. Tak twierdzi piotrkowska lewica, która problemowi lokalizacji noclegowni poświęciła wtorkową konferencję prasową.
17 i 18 stycznia 1945 roku wiele miejscowości naszego regionu zostało wyzwolonych spod okupacji hitlerowskiej. Do Opoczna, Piotrkowa, Tomaszowa czy Łodzi wkroczyły jednak wojska sowieckie. W związku z 65 rocznicą tego wydarzenia w poniedziałek w Opocznie odbędzie się konferencja WYZWOLENIE ALE CZY WOLNOŚĆ zorganizowana przez posła PIS Roberta Telusa.
- Trybunał Konstytucyjny zaakceptował wniosek o stwierdzenie niezgodności traktatu z Lizbony z Konstytucją RP - taką informację przekazał wczoraj dziennikarzom poseł Antoni Macierewicz na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.
Tomaszów: Podsumowali 2 lata rządów PO-PSL
- Ten rząd jest mistrzem słów, propaganda sukcesu jest widoczna na każdym kroku - mówił podczas sobotniej konferencji prasowej w Tomaszowie europoseł PiS-u Janusz Wojciechowski.
Z takim przeświadczeniem odjeżdżali w ubiegły piątek uczestnicy międzynarodowej konferencji naukowej „W kręgu twórczości Karoliny Kusek dla dzieci. W 70. rocznicę urodzin Poetki” zorganizowaną w Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim.
Macierewicz: Rząd niedoszacował strat
Jeszcze dziesieć dni temu Centrum Informacyjne Rządu, przekazywało mi informacje, że straty w województwie łódzkim wywołane sierpniową nawałnicą wynoszą 3 miliony złotych, być może z tego względu, czyli braku informacji tak pominięto ziemię piotrkowską w pomocy rządowej- powiedział podczas wczorajszej konferencji prasowej, która odbyła się w Piotrkowie poseł Antoni Macierewicz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat