Artykuły do tagu: Konferencja

Rozmawiali o Lewicy na UJK
W sobotę w Piotrkowie odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Szkice z dziejów lewicy” - Lewica a samorządność.
Podziwiali piękno Pilicy
"Pilica – turystyczny skarb województwa łódzkiego" to hasło zorganizowanej na Podklasztorzu konferencji, która połączona została ze spływem kajakowym. Zebrani wysłuchali wystąpień prelegentów: Pawła Mamrota, zastępcy wójta gminy Aleksandrów, Piotra Wypycha, dyrektora Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych oraz Bronisława Helmana ze Stowarzyszenia Dolina Pilicy.
O polityce i bezpieczeństwie Europy w piotrkowskiej WSH
Na konferencję naukową „Rozważania nad polityką, bezpieczeństwem i stosunkami międzynarodowymi współczesnej Europy”zaprosiła w sobotę Wyższa Szkoła Handlowa
im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie Trybunalskim.
Edward Gierek - Mąż Stanu – konferencja SLD
„Edward Gierek - Mąż Stanu. Piotrków lat 70-tych” - to tytuł konferencji, organizowanej w najbliższy poniedziałek przez Piotrkowskie organizacje i stowarzyszenie lewicowe.
WODN zaprezentuje imprezy Roku Tuwima
„Lokomotywa”, „Okulary”, czy „Rzepka” - te wiersze zna chyba każdy. Twórczość ich autora - Juliana Tuwima nie ogranicza się jednak tylko do utworów dla dzieci, o czym będzie się można przekonać podczas licznych imprez poświęconych wybitnemu polskiemu poecie.
Forum "Piotrków Trybunalski - Miastem Wolontariatu"
Już we wtorek 4 grudnia od 10.00 do 14.00 tej odbędzie się Forum, na którym omówimy kwestie wolontariatu w Piotrkowie. Czy warto, czy możemy to zrobić? Jakie kroki poczynić, by Piotrków tętnił życiem wolontariuszy?
Lewica: Remont gimnazjum się przedłuża!
Opóźnienie remontu II Gimnazjum, gigantyczne dziury na ulicy Przemysłowej, podwyżki cen wody i zmiany w Strefie Płatnego Parkowania - to tematy konferencji prasowej jaką zwołali radni lewicy.
WSH: Dyskutowali o komunikacji
"Komunikacja jest w nas" – to hasło przewodnie Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbyła się w piątek w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie. Dyskutowano o języku, mediach, kulturze i komunikowaniu.
15 czerwca w WSH w Piotrkowie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pn. "Komunikacja jest w nas", podczas której uczestnicy dyskutować będą o tym, jak ważna jest w naszym życiu zawodowym i prywatnym komunikacja oraz o tym, jak wiele od niej zależy.
WSH: Po konferencji będą śpiewać Osiecką
Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie zaprasza do wzięcia udziału w obradach Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Komunikacja jest w nas“.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat