Artykuły do tagu: Konferencja

Forum "Piotrków Trybunalski - Miastem Wolontariatu"
Już we wtorek 4 grudnia od 10.00 do 14.00 tej odbędzie się Forum, na którym omówimy kwestie wolontariatu w Piotrkowie. Czy warto, czy możemy to zrobić? Jakie kroki poczynić, by Piotrków tętnił życiem wolontariuszy?
Lewica: Remont gimnazjum się przedłuża!
Opóźnienie remontu II Gimnazjum, gigantyczne dziury na ulicy Przemysłowej, podwyżki cen wody i zmiany w Strefie Płatnego Parkowania - to tematy konferencji prasowej jaką zwołali radni lewicy.
WSH: Dyskutowali o komunikacji
"Komunikacja jest w nas" – to hasło przewodnie Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która odbyła się w piątek w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie. Dyskutowano o języku, mediach, kulturze i komunikowaniu.
15 czerwca w WSH w Piotrkowie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pn. "Komunikacja jest w nas", podczas której uczestnicy dyskutować będą o tym, jak ważna jest w naszym życiu zawodowym i prywatnym komunikacja oraz o tym, jak wiele od niej zależy.
WSH: Po konferencji będą śpiewać Osiecką
Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie zaprasza do wzięcia udziału w obradach Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Komunikacja jest w nas“.
Na WSH debatowali dokąd zmierza Rosja
W miniony piątek, 25 maja w Wyższej Szkole Handlowej im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa poświęcona zagadnieniu - „Dokąd zmierza Rosja – bilans dwudziestolecia”.
Chcą, żeby w Piotrkowie żyło się taniej
Blisko 300 mieszkańców miasta podpisało się pod petycją o obniżenie kosztów życia w mieście. Dokument trafi na biurko prezydenta Krzysztofa Chojniaka. O tym, jak żyje się w Piotrkowie rozmawiano podczas kolejnego spotkania zorganizowanego przez Piotrkowską Inicjatywę Obywatelską.
Czy piotrkowscy radni są niedouczeni?
Specjalną konferencję prasową zorganizował w poniedziałkowe przedpołudnie piotrkowski Sojusz Lewicy Demokratycznej. Radni tego klubu wyrazili swój sprzeciw wobec określania ich mianem niedouczonych przez prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka.
Łódź. Kolejna szansa dla Zalewu Sulejowskiego
W Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi podsumowano program Water Praxis realizowany przez Politechnikę Łódzką i Województwo Łódzkie.
Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Łodzi, Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego z Filią w Piotrkowie oraz Muzeum w Piotrkowie zapraszają na konferencję “Antykomunistyczne organizacje młodzieżowe na ziemi łódzkiej po II wojnie światowej”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat