Artykuły do tagu: Dyrektor

Pięciu kandydatów ubiega się o funkcję dyrektora Powiatowej Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej w Piotrkowie.
Jarosław Brózda zrezygnował z funkcji dyrektora Powiatowej Poradni Pedagogiczno - Psychologiczne, która pierwszego stycznia rozpoczęła działalność na terenie powiatu piotrkowskiego.
Jarosław Brózda, były starosta powiatu bełchatowskiego został dyrektorem Powiatowej Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej, która od pierwszego stycznia rozpocznie działalność na terenie powiatu piotrkowskiego.
Zmiana na stanowisku dyrektora piotrkowskiego Domu Dziecka.
Dyrektor szkoły szalał z siekierą, ksiądz ratował dzieci
Dyrektor szkoły zaatakował sześciu uczniów. Czterech w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Jeden zmarł. Ofiar nie było na szczęście więcej dzięki bohaterskiej postawie księdza, który powstrzymał furię pedagoga z siekierą.
Czego w kinie szukają piotrkowianie?
Absolutnym rekordzistą był “Avatar”. Film Jamesa Camerona obejrzało w piotrkowskim kinie około 30 tysięcy widzów. O 10 tys. mniej miały “Och Karol 2” i “Listy do M.” Nieźle wypadła też “Sala samobójców”, a teraz tłumy przychodzą na “Jesteś Bogiem”.
Nowi dyrektorzy w III LO i Gimnazjum nr 4
Nowi dyrektorzy w Piotrkowie. Zmiany w III LO i Gimnazjum nr 4.
2,5 roku więzienia dla byłej dyrektorki
2,5 roku pozbawienia wolności dla byłej dyrektorki szkoły w Moszczenicy.
Jeszcze minimum kilkanaście dni trzeba będzie poczekać na wyrok w sprawie byłej dyrektorki Szkoły Podstawowej w Moszczenicy.
Trzech lat pozbawienia wolności żąda prokurator dla Agnieszki D. byłej dyrektorki Szkoły Podstawowej w Moszczenicy, oskarżonej o wyłudzanie kredytów od pracowników placówki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat