Artykuły do tagu: Dyrektor

Joanna Forma, dyrektor Gminnego Zespołu Ochrony Zdrowia w Moszczenicy złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Póki co, p.o. dyrektor GZOZ-u został Ireneusz Dybała, dotychczasowy wicedyrektor Gimnazjum w Moszczenicy.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów nastąpią w Przedszkolu Samorządowym nr 5, Przedszkolu Samorządowym nr 16 i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
Nowym dyrektorem placówki zostanie Maria Makowska-Cegła, która okazała się najlepsza w ogłoszonym konkursie. Jakie były przyczyny zmian?
Szykują się zmiany na stanowiskach dyrektorów piotrkowskich szkół i przedszkoli. Władze miasta już ogłosiły konkurs na fotel dyrektora min. w III LO, Przedszkoli Samorządowych nr 5 i 16 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5. Nieoficjalnie mówi się, że do zmian dojdzie także na stanowiskach dyrektorów w IV LO i Gimnazjum nr 4.
W Zespole Szkół Rolniczych w Czarnocinie oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulejowie już wkrótce mogą zmienić się dyrektorzy. Zarząd Powiatu Piotrkowskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora zarówno w jednej, jak i w drugiej placówce.
Zmiana dyrektora szkoły w Moszczenicy... tylko na jeden dzień
W Moszczenicy tradycją już stała się licytacja fotela wójta i jednodniowa zamiana lokalnej władzy.
Jacek Sokalski nowym dyrektorem ŁDK
- Zarząd Województwa Łódzkiego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Łódzkiego Domu Kultury (z dniem 8 lutego br.) Jackowi Sokalskiemu, zajmującemu obecnie stanowisko starszego specjalisty w Łódzkim Domu Kultury – informuje Joanna Blewąska, rzecznik prasowy marszałka województwa łódzkiego.
Płacą za saunę, choć z niej nie korzystają
Do redakcji Strefy FM zgłosił się zbulwersowany mieszkaniec Piotrkowa, który często (z przyczyn zdrowotnych) chodzi na basen.
Przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie odbyła się kolejna rozprawa dotycząca dyrektorki oskarżonej o wyłudzenia kredytów od pracowników placówki oświatowej. Przypomnijmy: kobiecie postawiono aż 24 zarzuty.
Wybory powodem zmian na stanowisku dyrektora
Jan Krakowiak nie będzie już dyrektorem Powiatowego Centrum Zdrowia w Tomaszowie Mazowieckim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat