Artykuły do tagu: Dyrektor

Alkohol w szkole? Rodzice mówią dość
- Nauczyciele nie przychodzą na lekcje, zajęcia z informatyki nie istnieją, dzienniki zniknęły, dzieci mówią, że w szkole jest alkohol. Do tego nie wiadomo, co stało się z pieniędzmi za wynajem sali gimnastycznej – takie zarzuty wysuwają rodzice uczniów.
Brutalny napad na dyrektorkę szkoły
- Nagle jeden z nich uderzył mnie pięścią w twarz, złapał za kark, rzucił mnie na ziemię, zaczął mnie bić po plecach, drugi kopał mnie. Zaczęłam krzyczeć. Ostatnie, co pamiętam, to... żeby tylko przestali mnie bić – mówi dyrektor jednej z piotrkowskich szkół.
Dyrektor Banaszek jest już radnym
Władze Piotrkowa dały zielone światło pawłowi Banaszkowi do objęcia fotela radnego. Na środowej sesji nowy radny złożył ślubowanie.
2 lata i 6 miesięcy za wyłudzenia
Wyrok w sprawie wyłudzenia co najmniej kilkuset tysięcy złotych od pracowników szkoły w Moszczenicy jest już prawomocny.
 Objęcie stanowiska dyrektora było dla mnie wyzwaniem
Minęły ponad dwa lata od kiedy Jacek Sokalski został usunięty przez prezydenta miasta z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Dyrektor w krzyżowym ogniu pytań
Radni są zbulwersowani tym, co dzieje się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, czyli piotrkowskim “Oksfordzie”. Uczniów ubywa, i to w zastraszającym tempie (w ciągu kilku lat aż 43%!), z pracy zwolniono już 13 nauczycieli. Wyjaśnień żądają już nie tylko ci zwolnieni przez dyrektorkę, ale również miejscy radni.
Zaledwie kilka tygodni piastował stanowisko dyrektora domu dziecka Damian Wąchała. Prezydent powołał Wąchałę na pełniącego obowiązki szefa tej placówki na początku grudnia. Teraz ogłoszono konkurs na nowego dyrektora placówki.
Zmiana na stanowisku dyrektora sulejowskiego Domu Dziecka. Marka Stanika, który został dyrektorem Powiatowej Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej zastąpiła Małgorzata Kafar.
Marek Stanik, dotychczasowy dyrektor Domu Dziecka w Sulejowie zostanie nowym dyrektorem Powiatowej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Piotrkowie.
Czyj interes reprezentowany jest w tej szkole?
- Czyj interes reprezentuje dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie? Szkoły publicznej, którą kieruje, czy prywatnych szkół Gabor? - pyta zwolniony z ZSP nr 4 nauczyciel, który właśnie wygrał z dyrektorką sprawę w sądzie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat