Artykuły do tagu: Dyrektor

Szpital przy ul. Roosevelta ma już dyrektora
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego powołał na stanowisko dyrektora Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Janusza Tamillę. Decyzja wydana została na podstawie jednogłośnej, pozytywnej opinii komisji konkursowej, w pracach której uczestniczyli przedstawiciele z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy i Rady Społecznej powiatowego szpitala.
Jest nowy dyrektor Muzeum w Piotrkowie
Dr Marta Walak została dyrektorem piotrkowskiego Muzeum. Odebrała już nominację z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka, a swoje obowiązki będzie pełnić od 1 marca przez 3 lata.
Szpital będzie miał nowego dyrektora
Szpital wojewódzki w Bełchatowie będzie miał nowego dyrektora. Konkurs na to stanowisko został rozstrzygnięty we wtorek. Nowym szefem placówki został Paweł Skoczylas, który obecnie jest zastępcą dyrektora w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi.
Prezydent zawiesił dyrektor Specjalnego Ośrodka
Prezydent miasta Krzysztof Chojniak zawiesił Gabrielę Burzyńska w wykonywaniu obowiązków dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie.
Puchar dyrektora wywalczyli...
Pięćdziesięcioro zawodniczek i zawodników czyli 25 par rywalizowało podczas "Turnieju plażowej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim”, który zorganizowano w miniony weekend na boisku do plażowej piłki siatkowej znajdującym się przy piotrkowskim „Słoneczku”.
Przyjęli rezygnację Pawła Banaszka. Wybrali nowego dyrektora szpitala
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego przychylił się do prośby Pawła Banaszka (dyrektora Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie) o rozwiązaniu z nim umowy o pracę.
Kto pokieruje szpitalem przy ul. Roosevelta w Piotrkowie?
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego przekazał sprawę rezygnacji Pawła Banaszka z funkcji dyrektora szpitala przy ul. Roosevelta w Piotrkowie do zaopiniowania przez Radę Społeczną tej placówki.
Paweł Banaszek zrezygnował z funkcji dyrektora szpitala
Zmiany w zarządzie Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie. Paweł Banaszek zrezygnował z funkcji dyrektora placówki.
20.07.2014 00:45
Dyrektorzy starzy i nowi
Choć w wakacje właściwie nie wypada mówić o szkole, warto jednak przypomnieć, że w niektórych placówkach nie będzie to całkiem “ogórkowy” sezon. Niektórzy dyrektorzy będą się bowiem musieli spakować, inni przygotować do pełnienia nowej funkcji.
Zmiany na fotelach dyrektorskich
Zmiany w fotelach dyrektorów nastąpią najprawdopodobniej w czterech piotrkowskich szkołach. Prezydent nie zdecydował się na przedłużenie umów szefom: SP nr 10, IV LO, ZSP nr 2 i TPS-u. Ogłoszone zostały już konkursy na stanowiska dyrektorów placówek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat