Artykuły do tagu: Drogi

Wkrótce rozpocznie się kolejny etap prac na ulicach Rolniczej i Karolinowskiej w Piotrkowie. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie robót drogowych.
MZDiK: Na odśnieżanie wydano już ponad 800 tys.
Chociaż kalendarzową wiosnę powitamy dopiero w marcu już większość z nas pierwszych jej oznak wypatruje z utęsknieniem. Odwilż, która przyszła wczoraj jak zapowiadają synoptycy jest jednak chwilowa.
Piotrków: Z remontami czekamy na odwilż
Niebawem, miejmy nadzieję, nadejdzie odwilż. Na piotrkowskich drogach z pewnością pojawią się pozostałości po zimowej aurze – czyli dziury. Kiedy tylko pogoda pozwoli, Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji zabierze się ostro do pracy. Umowa na modernizację jest już podpisana, a z pewnością będzie co robić.
Hałdy śniegu zalegają na Placu Czarnieckiego
- Jestem zbulwersowany tym, że hałdy śniegu zalegają na Placu Czarnieckiego. To mocno utrudnia nam życie – mówił słuchacz Strefy FM.
Nowe skrzyżowanie równorzędne w Piotrkowie
Skrzyżowanie ulic Dąbrowskiego z Grota-Roweckiego w Piotrkowie od kilkunastu dni jest równorzędne.
„Hej chłopy, do roboty! Niebieskie ptaki do paki...” - śpiewały przed laty Wały Jagiellońskie. Ale to było dawno. Dzisiaj można by pomyśleć, że jest jakby trochę inaczej... Nie wszyscy, którzy weszli w konflikt z prawem, muszą trafić za kraty i nie wszyscy tam trafiają. Niektórych zobaczyć możemy na... zaśnieżonych teraz ulicach, kiedy pracowicie oczyszczają chodniki ze śniegu i lodu.
Trudne warunki na drodze Wolbórz - Baby
Stan drogi powiatowej prowadzącej z Wolborza do Bab pozostawia sporo do życzenia. Jeździ się tam źle, a samochody mają problemy z wymijaniem się. W ostatnim czasie Strefa FM odebrała w tej sprawie kilka telefonów od słuchaczy.
Dwie strategiczne inwestycje planuje w tym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Piotrkowie. Są to przebudowy dróg powiatowych: Przygłów-Milejów i Ujazd-Wolbórz.
Region: Kolejny atak zimy
Zima ponownie daje się we znaki kierowcom. Śniegu jest coraz więcej.
Piotrków: TIR wylądował w rowie na Rakowskiej
Wczoraj jeden wypadek, dzisiaj karambol, a do tego wywrócony TIR na kilka godzin zablokował przejazd. Ulica Rakowska jest od dwóch dni areną zdarzeń drogowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat