Artykuły do tagu: Drogi

Groźny wypadek w Mzurkach - na drogach ślisko
Przed godziną doszło do groźnego wypadku drogowego w Mzurkach na drodze krajowej nr 8.
J. Marusiński: MZDiK nie będzie zaskoczony zimą
- Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji nie był, nie jest i mam nadzieję nie będzie zaskoczony zimą - powiedział w programie „O tym się mówi” w Strefie FM dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji - Jacek Marusiński.
Kolejne inwestycje drogowe zaplanowano w budżecie gminy Grabica. W ostatnich latach przeznaczono na budowę dróg ponad 20 milionów złotych, ale - jak powiedziała Strefie FM wójt gminy Edwarda Wójcik - zapotrzebowanie na nowe odcinki jest duże.
Będzie nowy plan działania w przypadku kolejnego ataku zimy i intensywnych opadów śniegu. Taką decyzję podjęli członkowie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Pomysłodawcą zmian w akcji zimowej był radny Paweł Ciszewski.
Chociaż wczorajsze opady nie były zbyt intensywne, porywisty wiatr spowodował, że zalegający na polach śnieg znalazł się na wielu drogach gminy Moszczenica.
Piotrków: Nowy plan reagowania na opady śniegu
Będzie nowy plan działania w przypadku kolejnego ataku zimy i intensywnych opadów śniegu. Taką decyzję podjęli wczoraj członkowie komisji rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa.
Piotrków: Pługopiaskarki w stanie gotowości
Ze względu na czarne nawierzchnie większości piotrkowskich ulic pługopiaskarki postawione są jedynie w stan gotowości.
Region: Trwa wywożenie śniegu
W całym regionie trwa walka z zalegającym śniegiem. Śnieg usuwany jest choćby w Rozprzy. Nie inaczej jest w Gorzkowicach.
Piotrków: Wielkie usuwanie śniegu
Drogowcy wreszcie stanęli na wysokości zadania - a przynajmniej w centrum miasta. Kolejna noc intensywnych prac przy wywożeniu śniegu z miasta przynosi efekty.
Piotrków sprowadza sól z Białorusi
Piotrkowskie ulice posypywane są solą, nie tylko wydobywaną w polskich kopalniach, ale także białoruską. W związku z ogromnymi kłopotami w pozyskiwaniu soli z kopali w Kłodawie, firma PEUK sprowadza ją z zagranicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat