Artykuły do tagu: Drogi

Zimą zasypana śniegiem, wiosną tonie w błocie - ulica Budki w Piotrkowie. Mieszkańcy bezsilnie rozkładają ręce, bo pomimo wielokrotnych interwencji w zarządzie dróg nic się nie zmienia.
Kolejny – przedwiosenny atak zimy
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Biało jak w środku zimy - taki krajobraz ukazał się piotrkowianom dziś rano.
Trwa wielkie łatanie piotrkowskich dziur
Aby nie uszkodzić samochodu, po naszym mieście należałoby jeździć z prędkością 20 km na godzinę. Dziura na dziurze – to efekt tegorocznej zimy. Na łatanie pozimowych dróg miasto przeznaczyło 500 - 600 tysięcy, ale – jak informują władze miasta - jeśli to nie wystarczy, kwota ta zostanie zwiększona.
Wjechałeś w dziurę? - Walcz o odszkodowanie
Kierowco! Uszkodziłeś samochód na drodze? Dowiedz się, jak starać się o odszkodowanie.
Wjechał w dziurę, rozbił samochód
Pęknięte nadkole, rozbity zderzak, belka pod silnikiem i reflektor. Takich uszkodzeń samochodu doznał Piotr Drewniak, który jadąc ulicą Żelazną, wpadł w gigantyczną dziurę w nawierzchni.
Dziurawa Karolinowska i Rolnicza – będzie remont
- Zapraszam Panie i Panów na pieszą wycieczkę ulicą Karolinowską-Rolniczą w Piotrkowie Trybunalskim (od ronda przy ul. Łódzkiej do Cmentarza Żydowskiego. Ulice nie mają ani chodnika, ani nawet pobocza – napisał na adres kontakt@epiotrkow.pl mieszkaniec Piotrkowa.
Choć jedna jaskółka wiosny nie czyni, to dodatnie temperatury, które obserwujemy od kilku dni sprawiły, że urzędnicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie zdecydowali o odwołaniu akcji zimowej. Na razie jednak akcja nie będzie prowadzona tylko w dzień, pozostaną nocne dyżury. Chociaż ulice nie są już oblodzone, na kierowców czyhają inne niebezpieczeństwa.
Wkrótce rozpocznie się kolejny etap prac na ulicach Rolniczej i Karolinowskiej w Piotrkowie. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie robót drogowych.
MZDiK: Na odśnieżanie wydano już ponad 800 tys.
Chociaż kalendarzową wiosnę powitamy dopiero w marcu już większość z nas pierwszych jej oznak wypatruje z utęsknieniem. Odwilż, która przyszła wczoraj jak zapowiadają synoptycy jest jednak chwilowa.
Piotrków: Z remontami czekamy na odwilż
Niebawem, miejmy nadzieję, nadejdzie odwilż. Na piotrkowskich drogach z pewnością pojawią się pozostałości po zimowej aurze – czyli dziury. Kiedy tylko pogoda pozwoli, Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji zabierze się ostro do pracy. Umowa na modernizację jest już podpisana, a z pewnością będzie co robić.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat