Artykuły do tagu: Drogi

Hałdy śniegu zalegają na Placu Czarnieckiego
- Jestem zbulwersowany tym, że hałdy śniegu zalegają na Placu Czarnieckiego. To mocno utrudnia nam życie – mówił słuchacz Strefy FM.
Nowe skrzyżowanie równorzędne w Piotrkowie
Skrzyżowanie ulic Dąbrowskiego z Grota-Roweckiego w Piotrkowie od kilkunastu dni jest równorzędne.
„Hej chłopy, do roboty! Niebieskie ptaki do paki...” - śpiewały przed laty Wały Jagiellońskie. Ale to było dawno. Dzisiaj można by pomyśleć, że jest jakby trochę inaczej... Nie wszyscy, którzy weszli w konflikt z prawem, muszą trafić za kraty i nie wszyscy tam trafiają. Niektórych zobaczyć możemy na... zaśnieżonych teraz ulicach, kiedy pracowicie oczyszczają chodniki ze śniegu i lodu.
Trudne warunki na drodze Wolbórz - Baby
Stan drogi powiatowej prowadzącej z Wolborza do Bab pozostawia sporo do życzenia. Jeździ się tam źle, a samochody mają problemy z wymijaniem się. W ostatnim czasie Strefa FM odebrała w tej sprawie kilka telefonów od słuchaczy.
Dwie strategiczne inwestycje planuje w tym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Piotrkowie. Są to przebudowy dróg powiatowych: Przygłów-Milejów i Ujazd-Wolbórz.
Region: Kolejny atak zimy
Zima ponownie daje się we znaki kierowcom. Śniegu jest coraz więcej.
Piotrków: TIR wylądował w rowie na Rakowskiej
Wczoraj jeden wypadek, dzisiaj karambol, a do tego wywrócony TIR na kilka godzin zablokował przejazd. Ulica Rakowska jest od dwóch dni areną zdarzeń drogowych.
Piotrków: Wypadek ciężarówek na Rakowskiej
Od rana na drogach całego regionu sytuacja jest bardzo trudna. O wypadki i kolizje nietrudno. Do jednej z nich doszło przy ulicy Rakowskiej, gdzie zderzyły się dwa tiry.
Groźny wypadek w Mzurkach - na drogach ślisko
Przed godziną doszło do groźnego wypadku drogowego w Mzurkach na drodze krajowej nr 8.
J. Marusiński: MZDiK nie będzie zaskoczony zimą
- Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji nie był, nie jest i mam nadzieję nie będzie zaskoczony zimą - powiedział w programie „O tym się mówi” w Strefie FM dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji - Jacek Marusiński.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat