Artykuły do tagu: Drogi

Piotrków sprowadza sól z Białorusi
Piotrkowskie ulice posypywane są solą, nie tylko wydobywaną w polskich kopalniach, ale także białoruską. W związku z ogromnymi kłopotami w pozyskiwaniu soli z kopali w Kłodawie, firma PEUK sprowadza ją z zagranicy.
Atak zimy spowodował, że ze sklepowych półek nagle zaczęły znikać towary, które do tej pory nie wzbudzały specjalnego zainteresowania klientów. Czego szukają piotrkowianie?
Piotrków tonie w śniegu
Nie było, nie jest i nadal nie będzie łatwo poruszać się po naszych drogach. Sytuacja jest zła. Wielu zmotoryzowanych ma problemy z wyjechaniem ze swoich przydomowych i osiedlowych parkingów. A co na to służby drogowe?
„Akcja zima”: Można – ale tylko trochę...?
Większość chodników w naszym mieście jest już odśnieżona. Po wczorajszej interwencji Strefy FM zalegający na „Starówce” śnieg zaczął usuwać ciężki sprzęt. Stan niektórych uliczek pozostawia jednak jeszcze wiele do życzenia.
Piotrków: Na drogach wciąż zalega śnieg
Zablokowane ulice, zaśnieżone drogi, zasypane parkingi, spóźniające się autobusy, ślizgające się TIR-y - tak w skrócie wyglądała wczoraj sytuacja w Piotrkowie. Opady śniegu ustały. W Bełchatowie warunki są już dość dobre. Czego niestety nie można powiedzieć o piotrkowskich ulicach.
Piotrków: Fatalne warunki na drogach
Po szczególnie intensywnych opadach śniegu, kierowcy skarżą się na to, że odśnieżanie, jak mówią fachowcy - ciągów komunikacyjnych, pozostawia wiele do życzenia.
MZDiK: Odśnieżanie w mieście jest utrudnione
Kierowcy narzekają na stan dróg w Piotrkowie. Wielu skarży się, na to, że piotrkowskie ulice nie są w odpowiednim stopniu odśnieżone. Co na to Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Piotrkowie?
Wielu rodziców i ich pociechy zaskoczył dziś brak przed piotrkowskimi szkołami tzw. "stopków" czyli osób, które przeprowadzają uczniów przez przejścia dla pieszych. - Ich nieobecność była związana z procedurami przetargowymi - poinformował nas Zdzisław Majsak z Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.
Region: Trudne warunki na drogach
Koniec roku nie sprzyja wyjazdom. Drogi są bardzo śliskie. Intensywne opady śniegu jeszcze tylko potęgują złą sytuację.
Piotrków: Ulice odśnieżają trzy pługo-piaskarki
Całą noc padał śnieg, dlatego większość chodników w mieście jest nieodśnieżona. Podobna sytuacja jest na drogach naszego miasta. Ile pługopiaskarek ruszyło na ulice Piotrkowa? Okazuje się, że tylko trzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat