Artykuły do tagu: COVID-19

Mniej zakażeń w województwie
23 nowe zakażenia COVID-19 w Piotrkowie i 22 w powiecie piotrkowskim. W całym województwie łódzkim są 1083 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 571 osób wyzdrowiało.
COVID-19 - kolejne zakażenia w regionie
W Piotrkowie Trybunalskim są 33, a w powiecie piotrkowskim 34 nowe zakażenia COVID-19. W województwie łódzkim jest 1389 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 662 osoby wyzdrowiały.
Jak działają gabinety stomatologiczne w czasie epidemii?
W czasie epidemii koronawirusa wiele branż z konieczności lub przymusu musiało zawiesić swoją dziłalność. Są też tacy, którzy działają cały czas. Wśród nich są np. stomatolodzy. Jak wygląda obecnie ich praca?
14.11.2020 12:48
Sobotni raport COVID-19
W Piotrkowie Trybunalskim mamy 42, a w powiecie piotrkowskim 50 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1496 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 594 osoby wyzdrowiały.
Premier: szczepionka przeciw koronawirusowi będzie dostępna na zasadzie dobrowolności
Szczepionka przeciw koronawirusowi będzie dostępna dla każdego obywatela na zasadzie dobrowolności; pracujemy już nad logistyką ich dystrybucji - poinformował w czwartkowym wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
Nowa karetka wymazowa w powiecie piotrkowskim
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego od 12.11.2020 r. mają własną karetkę wymazową. Zespół medyczny takiej karetki pobiera wymazy od pacjentów leżących w domu, niesamodzielnych, takich, którzy nie mogą skorzystać ze zleconego testu na COVID19 w mobilnym punkcie pobrań.
48-latka zmarła tuż przed przyjęciem do szpitala
Jak podał w piątek portal tvn24.pl, szpital w Piotrkowie Trybunalskim miał nie przyjąć na oddział 48-letniej pielęgniarki. Kobieta źle się czuła. Była osłabiona i miała duszności. Miała w domu czekać na wynik testu na koronawirusa. Zmarła po dwóch dniach, tuż przed tym jak miała trafić do placówki. Wynik testu w kierunku SARS-CoV-2 był negatywny, choć - jak przekazał nam rzecznik piotrkowskiego szpitala - nie miało to w tej sprawie żadnego znaczenia, bo gdyby życie pacjentki było zagrożone, zostałaby przyjęta do szpitala natychmiast.
COVID-19. Piątkowy raport wojewody
W województwie łódzkim jest 1560 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Znów dużo zakażeń w naszym mieście i powiecie. Służby wojewody poinformowały też o kolejnych ozdrowieńcach, tym razem to 786 osób w całym województwie.
Koronawirus: czwartkowy raport wojewody
W Piotrkowie Trybunalskim jest 30, w powiecie piotrkowskim 39 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1530 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 902 osoby wyzdrowiały.
Badanie: restauracje, siłownie i hotele najbardziej ryzykowne w dobie pandemii
Ponowne otwarcie restauracji, siłowni i hoteli niesie ze sobą największe ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa - do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Stanforda i Uniwersytetu Północno-Zachodniego w Evanston w badaniu opublikowanym w magazynie "Nature".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat