Artykuły do tagu: COVID-19

Koronawirus: nowe przypadki zakażeń i wyzdrowień w województwie
28 nowych zakażeń i 22 wyzdrowienia - tak prezentuj± się najnowsze statystyki dotycz±ce koronawirusa w województwie łódzkim. Biuro prasowe wojewody poinformowało także o ¶mierci dwóch osób z powodu Covid-19.
Potwierdzono 22 nowe przypadki koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody. Jeden z nich, dotyczy powiatu piotrkowskiego.
Pracownik piotrkowskiego szpitala zakażony koronawirusem
Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u pracownika Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. To osoba, która pracowała na oddziale wewnętrznym. Przebadano także pozostały personel i pacjentów, ich wyniki były ujemne.
18 nowych zakażeń koronawirusem w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 18 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Kolejne ¶miertelne ofiary koronawirusa w naszym regionie
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w sobotę rano o siedmiu zgonach z powodu koronawirusa.
37 kolejnych zakażeń w Łódzkiem. Nowy przypadek zakażenia w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim jest 37 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. W statystykach nie uwzględniono jednego przypadku z powiatu piotrkowskiego, o którym poinformował dzisiaj sanepid.
Więcej wyzdrowień niż zakażeń - stan na czwartek
6 nowych zakażeń koronawirusem odnotowano na terenie województwa łódzkiego, natomiast 17 kolejnych osób wyzdrowiało. Informację przekazało biuro prasowe wojewody łódzkiego.
16 nowych zakażeń i 15 wyzdrowień
Biuro Prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w ¶rodę po południu o 16 kolejnych zakażeniach koronawirusem w naszym województwie. Z kolei 15 osób wyzdrowiało.
Znów więcej zdrowych niż zakażonych
6 nowych zakażeń i 10 kolejnych osób zdrowych - tak prezentuj± się najnowsze dane dotycz±ce koronawirusa w województwie łódzkim.
Koronawirus: 11 nowych zakażeń i 63 osoby zdrowe - stan na poniedziałek
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z kolei 63 osoby wyzdrowiały.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat