Artykuły do tagu: COVID-19

Co słychać w piotrkowskim sporcie?
Przełożenie oczekiwanych od 4 lat Igrzysk Olimpijskich, przerwanie piłkarskich rozgrywek najlepszych lig Europy i Ligi Mistrzów to symbole tego, co wydarzyło się w sporcie po wybuchu pandemii. W Polsce od marca nie odbywają się żadne wydarzenia sportowe, a sportowcy mogli trenować tylko indywidualnie. Sprawdziliśmy, jak w tej trudnej rzeczywistości radzą sobie piotrkowskie kluby.
W województwie łódzkim odnotowano 17 nowych zakażeń
O 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w naszym województwie informuje biuro prasowe wojewody łódzkiego. Pozytywne wyniki badań nie dotyczą osób z Piotrkowa i powiatu. Łączna liczba zakażeń w Łódzkiem to 1166.
14 nowych zakażeń w Łódzkiem
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w piątek po południu o 14 kolejnych zakażeniach koronawirusem i jednej ofierze śmiertelnej. Łącznie w Łódzkiem wykryto 1150 przypadków Covid-19.
Koronawirus w szpitalnej poradni w Radomsku
Koronawirus został wykryty u dwóch pracowników szpitalnej poradni w Radomsku. Przyjęcia do lekarzy specjalistów zostały w związku z tym wstrzymane do poniedziałku.
15 nowych zakażeń i 2 ofiary śmiertelne
Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorkowe popołudnie o 129 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Pozytywne wyniki badań dotyczą 15 osób z województwa łódzkiego. Ponadto dwie osoby z naszego regionu zmarły.
Zarząd Województwa zawiesza rozstrzygnięcia konkursów
W związku z sytuacją epidemiczną i brakiem możliwości przewidzenia dalszego rozwoju wydarzeń, zawieszone zostają rozstrzygnięcia wszystkich konkursów ogłoszonych przez Zarząd Województwa Łódzkiego, w tym konkursów ofert związanych z III edycją Budżetu Obywatelskiego „Łódzkie na Plus”. Jednocześnie władze wojewódzkie wprowadzają program mikrograntów na rzecz walki z COVID-19.
WORD rozdaje darmowe maseczki ochronne
Darmowe maseczki ochronne przekazane przez marszałka województwa łódzkiego można także odbierać w piotrkowskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.
Kolejne śmiertelne ofiary Covid-19 w regionie. Są także nowe przypadki zakażeń
Biuro prasowe województwa łódzkiego poinformowało w czwartek o śmierci 5 osób z naszego regionu zakażonych koronawirusem. Ponadto w województwie odnotowano kolejne zakażenia.
Koronawirus. Kolejne zakażenia w województwie (aktualizacja)
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w środę o 71 nowych zakażeniach w Łódzkiem. Pozytywne wyniki badań dotyczą aż 57 osób z powiatu bełchatowskiego. To pensjonariusze i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie. Jedna osoba zmarła w szpitalu w Bełchatowie. Według danych opublikowanych przez sanepid, liczba zakażonych w Piotrkowie i powiecie nie zmieniła się.
Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa z Piotrkowa
Informację podała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. 75-letnia kobieta zmarła w szpitalu w Zgierzu. Według ostatniego raportu sanepidu w mieście odnotowano dotychczas 10 zakażeń, a na terenie powiatu piotrkowskiego 21. Z kolei 5 osób z Piotrkowa i 7 z powiatu uznano za zdrowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat