Artykuły do tagu: COVID-19

Policjant z piotrkowskiej drogówki zakażony koronawirusem
Koronawirus u policjanta piotrkowskiej policji. Chodzi o funkcjonariusza pracującego w Wydziale Ruchu Drogowego. Informację potwierdza biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. Ponadto 15 mundurowych - decyzją sanepidu - trafiło na kwarantannę.
Sanepid apeluje do uczestników mszy w Mierzynie
W mszy w kościele pw. Św. Mikołaja w Mierzynie, która odprawiona była 15 sierpnia o godzinie 12, uczestniczyła osoba zakażona koronawirusem. Piotrkowski sanepid apeluje do uczestników tego nabożeństwa o obserwowanie swojego stanu zdrowia.
Pacjent piotrkowskiego szpitala z koronawirusem
Zakażenie koronawirusem potwierdzono u pacjenta przebywającego w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Osoba ta przebywała na Oddziale Gastrologicznym.
Praktycznie tyle samo wyzdrowień co zakażeń. Nowy przypadek Covid-19 w Piotrkowie
Służby prasowe wojewody informują o 53 kolejnych przypadkach Covid-19 w Łódzkiem, z kolei 52 osoby otrzymały dwa ujemne wyniki badań i są zdrowe. Wśród nowych zakażeń koronawirusem, jedno dotyczy osoby z Piotrkowa, trzy odnotowano w powiecie bełchatowskim i jedno w tomaszowskim. Najwięcej zakażeń w województwie łódzkim, bo aż 17 jest w powiecie łowickim.
Kolejne zakażenia w Łódzkiem, także w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim są 44 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Po trzy nowe przypadki COVID-19 odnotowano w powiatach bełchatowskim i radomszczańskim oraz dwa w piotrkowskim.
Są nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
Dwie osoby z Piotrkowa Trybunalskiego i jedna z powiatu piotrkowskiego otrzymały dodatni wynik w teście na SARS-CoV-2. W województwie łódzkim jest natomiast 55 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Od soboty regionalizacja i zaostrzenie obostrzeń
Od soboty wchodzi w życie regionalne zaostrzenie obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa. Dziewięć powiatów w kraju będzie w strefie czerwonej, dziesięć w żółtej, gdzie ograniczenia będą łagodniejsze. Wszystko po to, by powstrzymać coraz szybsze ostatnie rozprzestrzenianie się SARS-CoV2.
Dwa nowe zakażenia COVID-19 w Piotrkowie
Według najnowszego raportu Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w naszym województwie jest 18 nowych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa, a jeden mieszkańca powiatu tomaszowskiego.
21.07.2020 12:22
Dwie ofiary COVID-19
Dwoje mieszkańców powiatu tomaszowskiego zakażonych koronawirusem zmarło w szpitalach w Tomaszowie i Warszawie. To mężczyzna w wieku 89 lat oraz 86-letnia kobieta. Oboje mieli choroby współistniejące. W województwie łódzkim jest też 27 kolejnych zakażeń COVID-19 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Tym razem wśród zakażonych nie ma mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.
Dwa kolejne zakażenia w Piotrkowie
W województwie łódzkim są 22 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, tyle samo Tomaszowa Mazowieckiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat