Artykuły do tagu: COVID-19

Koronawirus: 11 nowych zakażeń i 63 osoby zdrowe - stan na poniedziałek
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Z kolei 63 osoby wyzdrowiały.
Kwarantanna w DPS-ie zakończy się o północy
Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie przy ul. Żwirki jest bezpieczny. W tej chwili u członków personelu oraz pensjonariuszy nie stwierdzono wystąpienia koronawirusa. Niebawem zakończy się kwarantanna osób, które obecnie znajdują się w ośrodku.
6 nowych zakażeń. 81 osób wyzdrowiało
W województwie łódzkim jest 6 kolejnych zakażeń koronawirusem. Jeden dotyczy powiatu tomaszowskiego, trzy powiatu opoczyńskiego.
7 nowych zakażeń COVID-19
W województwie łódzkim jest 7 kolejnych zakażeń koronawirusem. Żaden z nich nie dotyczy Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego.
Kolejna ofiara śmiertelna i 8 nowych zakażeń
88-letnia mieszkanka powiatu bełchatowskiego zmarła z powodu Covid-19. W naszym województwie jest także 8 nowych zakażeń. Jeden przypadek dotyczy powiatu opoczyńskiego.
Kolejne zakażenia w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 7 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 26. do 71. roku życia.
Łódzkie: 11 nowych zakażeń koronawirusem
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje biuro prasowe wojewody, z czego 3 przypadki dotyczą mieszkańców powiatu opoczyńskiego.
Kolejna ofiara śmiertelna z Piotrkowa i 15 nowych zakażeń w Łódzkiem (aktualizacja)
Piotrkowski sanepid poinformował we wtorek o śmierci drugiej osoby z Piotrkowa z powodu Covid-19. To 69-letnia kobieta. Z kolei biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o 15 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci 89-letniej mieszkanki powiatu zgierskiego.
Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w piotrkowskim DPS
O pięciu nowych przypadkach koronawirusa w Piotrkowie poinformowało wczoraj biuro prasowe wojewody łódzkiego. Pozytywne wyniki badań dotyczą m.in. dwóch pracowników Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki.
5 nowych zakażeń koronawirusem w Piotrkowie
W województwie łódzkim odnotowano 12 kolejnych zakażeń koronawirusem, z czego 5 przypadków dotyczy mieszkańców Piotrkowa. Informację o nowych zachorowaniach na Covid-19 podało w niedzielę po południu biuro prasowe wojewody łódzkiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat