ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zbliża się czarny piątek

Niedziela, 04 listopada 2018 4431
Największe święto wyprzedaży zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy miłośnicy zakupów już niebawem będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert promocyjnych. To wszystko za sprawą Black Friday, czyli tzw. Czarnego Piątku, który odbędzie się w przedostatni piątek listopada.

Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w całym roku. Pomysł na tę inicjatywę narodził się w Stanach Zjednoczonych, jednak bardzo szybko przeniósł się także do Europy. Za oceanem ten dzień uznawany jest wręcz za święto zakupów. W Polsce Black Friday nie wiąże się z aż takim szaleństwem, jednak z roku na rok zainteresowanie zarówno klientów, jak i właścicieli jest większe. Coraz więcej sklepów decyduje się na włączenie do akcji, oferując przy tym wyjątkowe, obniżone ceny.

 

W ostatni piątek listopada, czyli tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, większość „sieciówek” wychodzi z niecodziennymi ofertami. Klienci tego dnia mogą spotkać się nawet z 75% obniżkami cen wybranych produktów. Oferty specjalne pojawiają się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warto więc zapoznać się wcześniej z listą sklepów, które włączają się do akcji. Największe upusty cenowe odczują zdecydowanie klienci sklepów elektronicznych, ponieważ to właśnie tam produkty są najdroższe. Jeśli szukasz nowego sprzętu AGD, warto zajrzeć na stronę internetową https://www.neonet.pl/promocje bądź do jednej z filii, ponieważ właściciele przygotowali na ten dzień mnóstwo topowych produktów w bardzo promocyjnych cenach.

 

Black Friday przypada zawsze pod koniec listopada. Biorąc pod uwagę, że jest to okres przedświąteczny, wiele osób może zaopatrzyć się już w prezenty dla najbliższych. Zwykle sklepy przedłużają czarny piątek, nawet na cały weekend, co daje jeszcze większą szansę klientom na skorzystanie z wyjątkowych cen. Skoro można za zakupy zapłacić zdecydowanie mniej, dlaczego nie skorzystać? Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Black Friday, wejdź na stronę Neonet.pl (https://www.neonet.pl/blog/czarny-piatek.html). Właściciele poza niesamowitymi ofertami, przygotowali także wiele ciekawych wskazówek właśnie na temat Czarnego Piątku.


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat