Sportowcy zachęcali przedszkolaków do aktywności fizycznej

Strefa FM Środa, 14 lutego 20188 4629
W środę w hali Relax przedszkolaki z Piotrkowa i powiatu uczestniczyły w zajęciach wspólnie z naszymi sportowcami. Dzieciaki mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach pod okiem zawodowców.

Ładuję galerię...

Do wspólnej zabawy z przedszkolakami włączył się m.in. wicemistrz świata w zapasach Mateusz Bernatek. - Myślę, że to bardzo fajna rozrywka dla przedszkolaków, takie wydarzenia powinny być organizowane jak najczęściej - mówił. - Jestem tutaj pierwszy raz i bardzo mi się to podoba. Jak tylko pozwoli mi na to czas, będę starał się uczestniczyć w takich imprezach także w przyszłości.


W hali Relax można było spotkać także szczypiornistów Piotrkowianina. - Jak najbardziej wspieramy takie akcje. W dzisiejszych czasach dzieciaki większość czasu spędzają przed komputerami czy tabletami. Wszystkie formy zachęcania młodzieży do aktywności fizycznej są przez nas zawsze bardzo popierane - mówił filar obrony Piotrkowianina Roman Pożarek.

 

Wydarzenie wspierali także m.in. siatkarze ze Skry Bełchatów oraz trenerka UKS Piotrcovii Julita Ziółkowska.


Hala podzielona została na siedem sektorów. Reprezentanci każdego z przedszkoli kolejno podchodzili do stacji, dzięki czemu mieli możliwość spróbowania kilku dyscyplin sportowych. Najmłodsi mogli zagrać m.in. w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę czy wypróbować sił w piłce ręcznej.

 

Była to piotrkowska odsłona ogólnopolskiej akcji Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli jednej z sześćdziesięciu imprez w ramach największego w Europie cyklu sportowych wydarzeń dla przedszkolaków.


W Piotrkowie Trybunalskim akcję zorganizowano po raz drugi.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.03.2018 15:24

szkoda tylko że Piotrków nie pamięta o swoich karatekach i nie zaprasza ich na takie spotkania - o oni są przecież powodem do dumy dla Piotrkowian. To wstyd dla Starosty i Prezydenta!

00


mamuśka ~mamuśka (Gość)16.02.2018 07:49

Bardzo fajna zabawa. Dzieci bardzo lubią zajęcia w przedszkolu właśnie z tego projektu. Dodam, że są to zajęcia PŁATNE, DODATKOWE. Koszt naprawdę niewielki. To dyrekcja przedszkola wyszła z taką propozycją do rodziców, wszyscy się zgodzili i teraz dzieciaki mogą uczestniczyć w takich imprezach grać ze sportowcami.

20


gość ~gość (Gość)15.02.2018 06:28

Chyba zalezy od przedszkola kogo biora, bo w niektorych placowkach byly te dzieci ktore nawet nie placa ;)

00


gość ~gość (Gość)14.02.2018 23:22

Każda forma aktywności fizycznej z dzieciakami to super sprawa...Oby wiecej takich inicjatyw naszych sportowców. Pozdrawiam

30


,ooo ~,ooo (Gość)14.02.2018 15:32

Szkoda, że uczestniczyły tylko dzieci chodzące na PŁATNE zajęcia sportowe w przedszkolu. A zajęcia dodatkowe w publicznych przedszkolach muszą być bezpłatne.

32


Pan_kolega ~Pan_kolega (Gość)14.02.2018 20:33

Dobrze, że nie został rozegrany sparing pomiędzy przedszkolakami, a Piotrkowianinem bo tylko wstyd by był

71


Zadowolony ~Zadowolony (Gość)14.02.2018 15:06

Super akcja fantastyczny pomysł.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat