ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gospodarczy domek narzędziowy – Twoja alternatywa dla garażu

Środa, 27 maja 2020 4124
W Twoim garażu brakuje już miejsca. Niemożliwe jest nieustanne uzupełnianie go o kolejne narzędzia i sprzęty. Obok mebli ogrodowych stoi skrzynka z narzędziami, a rowery są ustawione w pobliżu kosiarki i zimowych opon do samochodu. Trudno jest się odnaleźć w takiej przestrzeni, szczególnie , gdy panuje w niej nieporządek i nie mamy żadnego pomysłu, jak rozwiązać ten problem. Zamiast dokładać do garażu kolejne rzeczy, zdecyduj się na gospodarczy domek narzędziowy. Dzięki niemu przekonasz się, że Twój garaż jest naprawdę okazałych rozmiarów.

Mały domek na narzędzia


Może być różnych rozmiarów. Najmniejsze mają kilka metrów kwadratowych i są na tyle małe, że znajdzie się dla nich miejsce nawet w niewielkich ogrodach. To rozwiązanie dla tych osób, które nie posiadają dużej ilości narzędzi i sprzętów, a ograniczają się tylko do tych podstawowych. Zmieścisz w nim narzędzia ogrodowe i skrzynkę z podstawowymi narzędziami, która przydaje się przy podstawowych pracach i naprawach w domu. Możesz przechowywać je w skrzyniach lub pojemnikach, które ułożysz na regałach. Narzędzia ogrodowe zawieś na specjalnych uchwytach, dzięki którym zyskasz więcej wolnego miejsca. Kolorowe pojemniki lub też etykiety z napisami ułatwią Ci segregację narzędzi i szybkie znalezienie tego, czego aktualnie będziesz szukać.

 

W przypadku domków drewnianych warto zwrócić uwagę na możliwość dostosowania konstrukcji pod własne, a także możliwość ich późniejszych zmian.

 

Gospodarczy domek narzędziowy na większe potrzeby


Należysz do grupy ludzi, którzy wiele prac domowych wykonują samodzielnie. Stolik w sypialni wykonałeś ze sklejki, meble ogrodowe to Twoje arcydzieło ze starych palet. Nie potrzebujesz pomocy przy konserwacji swojego sprzętu zimowego, a zamiast kupować kolejne półki do swojej biblioteczki, robisz je sam. W takim przypadku gospodarczy domek narzędziowy musi mieć większy metraż. Nie musisz już stolarskich prac wykonywać w garażu, gdzie zawsze było za mało miejsca, możesz robić to w komfortowych warunkach. W większym domku zmieścisz stół, regały i półki.

 

 

Znajdzie się być może również miejsce na krzesło z regulacją wysokości, które przydaje się przy dłuższych pracach. Zadbaj o porządek, segregując narzędzia. Możesz stworzyć specjalny organizer do zawieszenia na ścianie, gdzie umieścisz narzędzia, z których korzystasz najczęściej.

 

Do pracy i przechowywania


Zależy Ci na pozbyciu się możliwie jak najwięcej rzeczy z garażu, aby było to miejsce przeznaczone tylko na Twój samochód, ewentualnie skuter i rower. Pozostałe rzeczy chciałbyś przenieść do domku narzędziowego. Wybierając większy domek, warto jest go podzielić na strefy. Wyznacz w nim miejsce do pracy, np. ze stolikiem i regałami z narzędziami. Kosiarkę i inne sprzęty ogrodowe niech również mają swoje miejsce, możesz część z nich zawiesić na ścianie na haczykach. W nim także uchronisz meble ogrodowe podczas zimy. Gospodarczy domek narzędziowy może być też miejscem do przechowywania Twojego sprzętu sportowego.

 

Nie traktuj garażu jako pomieszczenia na wszystko i do wszystkiego. To miejsce dla Twojego samochodu. Zapanuj nad porządkiem, decydując się na dodatkową przestrzeń, która będzie typowo gospodarczym pomieszczeniem.

 

Więcej domków na: https://drewnolandia.pl/


Zainteresował temat?

3

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat