W klubie radnych Prawicy Razem zwykłe roszady, czy też początek walki o miejsca na listach wyborczych?
Ledowe oświetlenie przejść dla pieszych pojawi się wkrótce w Bełchatowie. Na razie testowo zainstalowano je tylko na czterech skrzyżowaniach.
Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym do jakiego doszło w nocy na krajowej jedynce w pobliżu Kargał-Lasu.
Katyń – to olbrzymia strata dla narodu
70 lat temu w Katyniu zamordowano tysiące polskich oficerów. Wśród ofiar było również wielu piotrkowian.
Pioma: Dobrowolne zwolnienia pracowników
Właściciel Piomy ogranicza zwolnienia. Jak przewodniczący Solidarności w spółce - Jerzy Warzocha, zabiegi związkowców u prezesów spółek przyniosły efekt.
Piroman amator trafił za kratki. W niedzielę policjanci z Sulejowa interweniowali w sprawie awantury domowej. Na miejscu, mundurowi zastali 35-letniego nietrzeźwego mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoją żoną oraz groził pozbawieniem życia przebywającym w sąsiedztwie mieszkańcom.
Nie działa strona internetowa Urzędu Miasta w Bełchatowie, tamtejszego PKS-u oraz wielu innych klientów indywidualnych, posiadających swoje strony na serwerach firmy Dolsat.
Kilkudziesięciu motocyklistów z całego kraju 17 kwietnia przyjedzie do Piotrkowa. Na ten dzień zaplanowano rozpoczęcie sezonu motocyklistów - podróżników.
Rafał Czajka - wiceprzewodniczący Rady Miasta nie jest już szefem Klubu Radnych Prawicy Razem.
Młodym na papierosy pozwalają sprzedawcy
W Piotrkowie aż 75% ekspedientów sprzedałoby papierosy osobie nieletniej. 28 z 30 lokalnych sklepów znalazło się na tzw. „czarnej liście” – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży STOP18! Piotrków na tle całego kraju nie wypadł najlepiej. W skali kraju ten zakaz łamie 63% sprzedawców. Teraz ekspedienci mogą oni spodziewać się kar.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat