Myślała, że została okradziona, tymczasem pieniądze schowała w... zamrażarce. 25-letnia kobieta przez roztargnienie wprowadziła w błąd policję.
Przeżyjmy to jeszcze raz – konferencja prezydenta
- Mam obowiązek zdać relację z tego, co zostało w mieście zrealizowane, w jakim zakresie i co jeszcze przed nami – tymi słowami prezydent miasta Krzysztof Chojniak rozpoczął wczorajszą konferencję prasową poświęconą podsumowaniu programu “Nasze miasto – nasza przyszłość”, zawierającego 10 priorytetów dla Piotrkowa Trybunalskiego.
Depresja ogarnia również młodych
Stuprocentowe obłożenie na oddziałach psychiatrycznych, systematyczny wzrost pacjentów z objawami choroby...
Piotrków: Fontanna droższa niż zakładano
Rozstrzygnięto przetarg na budowę fontanny w parku imienia Jana Pawła II.
Szóstoklasiści pisali dzisiaj sprawdzian kończący naukę w Szkole Podstawowej. W całej Polsce było to około 400 tys. uczniów - w Piotrkowie blisko 700 - powiedziała Danuta Zakrzewska - dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.
Gmina Rzgów nadużyła pozycji dominującej na lokalnym rynku zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków – uznała Prezes UOKiK.
Bezpłatne szkolenie dla  piotrkowskiej policji
Według danych Komendy Głównej Policji, statystycznie każdego dnia dwóch policjantów pada ofiarą bandyckiego ataku. W ubiegłym roku było ich dokładnie 748, w tym 115 raniono bardzo poważnie.
W Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie do użytku zostanie uroczyście oddany Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej.
Piotrkowska policja zatrzymała sprawcę kradzieży z altanki. Mężczyzna skradł metalowe rurki i kaloryfery.
Miasto Piotrków nie złożyło jeszcze kasacji w sprawie niekorzystnego wyroku, dotyczącego budowy kładki nad autostradą A1. Wszystko to z powodu niedostarczenia jeszcze przez Warszawski Sąd Administracyjny uzasadnienia do wyroku.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat