metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xyz ~xyz (Gość)19.10.2013 17:23

nie róbcie farsy gorszej niż jhest.

00


xyz ~xyz (Gość)19.10.2013 17:26

opinia księdza to dla mnie żadna opinia.

00


jajajajaja ~jajajajaja (Gość)19.10.2013 22:12

Tragedia!! Człowiek, który jest "jakimś" autorytetem w mieście wypowiada takie teorie!!! Księże Ireneuszu!! Opamiętaj się! NIBY światły człowiek, a wypowiada takie brednie- o karaniu dzieci i ich "współudziale" w pedofilii!!! Żenada...

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)20.10.2013 10:01

A oto i nasz lokalny celebryta.
Obawiam się, że tym wywiadem(usprawiedliwianiem popapranych kleryków) przysłowiowo "strzelił sobie w kolano"

00


BCC ~BCC (Gość)20.10.2013 11:12

"jajajajaja" napisał(a):
Tragedia!! Człowiek, który jest "jakimś" autorytetem w mieście wypowiada takie teorie!!! Księże Ireneuszu!! Opamiętaj się! NIBY światły człowiek, a wypowiada takie brednie- o karaniu dzieci i ich "współudziale" w pedofilii!!! Żenada...


niech się juz lepiej zajmie produkcją piwa i prowadzeniem hotelu.

00


ja ~ja (Gość)20.10.2013 14:57

Ej ludzie serio jesteście tak mało domyślni? Tekst tu był i zniknął, bo gazeta była jeszcze w kioskach. Za gazete trzeba zapłacić. Tłumaczyć dalej?

00


taki jeden ~taki jeden (Gość)20.10.2013 18:57

Odpowiedź na ostatnią kwestię (zresztą, to może wina dość, hmm... infantylnego pytania) obnaża niezrozumienia sedna całej afery wokół ostatnich "lapsusów" dostojników Kościoła.
Rzecz nie w "pedofilli w Kościele", bo ta występuje w każdym środowisku. Rzecz w obrzydliwym, a skrzętnym ukrywaniu jej przejawów. Rzecz w upierdliwych próbach odwrócenia uwagi w stronę jakichkolwiek problemów współczesnego świata, aby tylko nie zacząć mówić o WSPÓŁWSPRAWSTWIE kleru: bo ukrywanie przestępców - to współwsprawstwo. Pod kościelnym dywanem uzbierało się już potężne szambo i to ono właśnie tak śmierdzi i wymaga gruntownego czyszczenia.
A poglądy Księdza wyrażone w trzech poprzednich pytaniach są - chcę w to wierzyć - nieprzemyślanymi opiniami. Bo jeśli się mylę, to... To na wódkę bym już z Księdzem nie chciał.
Wódki się z byle kim nie pija.

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)21.10.2013 12:53

"ja" napisał(a):
Tekst tu był i zniknął, bo gazeta była jeszcze w kioskach. Za gazete trzeba zapłacić. Tłumaczyć dalej?

Średnie tłumaczenie, ja tam gazety nie kupowałam i nie kupuję i takie argumenty nie spowodują, że ją zakupię ;) Tym bardziej, że moderator zapowiadał ponowne pojawienie się artykułu.

00


anonim ~anonim (Gość)21.10.2013 22:22

no to może ksiądz wydrukować sobie ten wywiad, podpiąć pod CV, będzie kroczek bliżej do arcybiskupa..

00


Ar-Now ~Ar-Now (Gość)25.10.2013 14:47

Żenujące wypowiedzi księdza. Wg mnie ktoś tak rozumujący nie powinien być księdzem.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat