metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciekawa ~ciekawa (Gość)06.12.2013 22:39

Czy to prawda, że ks. Bochyński wrócił??!!
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/2092438,bez-sciemniania-zawal-serca-radnego,id,t.html

30


skidrow ~skidrow (Gość)17.10.2013 09:22

Od razu wiedziałem że ten pan na zdjęciu ma coś na sumieniu

00


ares1 ~ares1 (Gość)17.10.2013 09:25

Coś mi ta wypowiedz Michalikiem zalatuje!Czarny jednak za czarnym w ogień piekielny wejdzie :)))

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)17.10.2013 09:31

Cytuję:
Teraz, kiedy mamy całe morze małżeństw rozbitych, a więc rodzin niepełnych, gdzie najczęściej brakuje ojca, będzie się coraz częściej zdarzać, że dzieci bez takich wzorców będą lgnęły do mężczyzn.


Cytuję:
Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci “wchodziły” do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka.


Cytuję:
Postawienie takiej tezy, że czasami dzieci prowokują do czegoś, nie jest też tak do końca bezpodstawne.


A miałam tego księdza za jednego z
tych normalniejszych. Jednak będą się bronić wzajemnie, choćby nie wiem co się działo w ich szeregach. Smutne to trochę, zganiać pedofilskie zacięcia na dzieci i ich rodziców.

10


ares1 ~ares1 (Gość)17.10.2013 09:37

Ciekawe kiedy wprowadzą w seminariach obowiązkową kastracje aby zapobiegać takim przypadkom!Zresztą nie tylko takim!

10


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)17.10.2013 09:37

Ksiądz apeluje, aby nie uogólniać, a sam stawia bardzo "okrągłe" tezy, z których tak na dobrą sprawę nic nie wynika. Dzieje się coś złego w kościele, ale winni temu są po troszę wszyscy - wot i koncepcja...

00


Irbis ~Irbis (Gość)17.10.2013 09:49

Cytuję:
To także było częścią tego, co mnie uformowało, kim jestem, jaki jestem.


I to definiuje postawę księdza, niestety typową. Mnie "wychowywali" pasem - więc tak rozumiem wychowanie.
"Tyłek nie szklanka"
"Całe życie kapłańskie uczę dzieci i młodzież."
Zestawienie tych dwu zdań bardzo nie pasuje. Nie wystarczy przykryć klilkusetletni zabytek szklanym dachem, aby być człowiekiem współczsnym. Trzeba się jeszcze wyzbyć prymitywnego myślenia.
Dziękuję Pani Wiktorowicz za przypomnienie:
To jest prawnie zakazane!
A pochwała tego, co prawnie zakazane jest dalece nieetyczna!
Aby dobro zwyczężyło, trzeba kierować się dobrem. Co Księdzu przystoi przede wszystkim.

10


elmo ~elmo (Gość)17.10.2013 10:22

Ja nie wierze, że można wypowiedzieć takie słowa. To jest dla mnie bezczelność i hipokryzja.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.10.2013 10:37

"Zanzi" napisał(a):
Dlaczego usunięto artykuł????

Pewnie był zbyt odważny i kontrowersyjny. ;)
Tu jeszcze jest: http://tt.info.pl/wiadomosci/Odwaznie-i-kontrowersyjnie-o-pedofilii-w-Kosciele,469

Komentarz był edytowany przez autora: 17.10.2013 10:39

00


ares1 ~ares1 (Gość)17.10.2013 11:28

Jak kolega z kolegą w służbie kościołowi i narodowi :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ofiara-pedofila-ocenia-slowa-abp-Jozefa-Michalika-Jego-slowa-wywolaly-u-mnie-powrot-traumy,wid,16082203,wiadomosc.html

Komentarz był edytowany przez autora: 17.10.2013 11:28

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat