metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sdfs ~sdfs (Gość)17.05.2016 15:21

"znam przuypadki" ??? i ukruywa??? do prokuratury go !!!!!!!

82


ja ~ja (Gość)21.07.2016 10:12

czytam kilka razy, nie widzę nic złego w wypowiedzi, przecież to, że się zna przypadki, nie musi oznaczac, że z autopsji...zlinczowali dobrego księdza za nic

211


piotrkowianin - chyba już były katolik ~piotrkowianin - chyba już były katolik (Gość)20.06.2015 23:55

I za co właściwie księdza zgnoili? Nieletnie prostytutki były zawsze. 16-latka mogła być legalnie (za zgodą ojca) prostytutką w Piotrkowie (1915 r.) - wtedy był regulamin, nie było udawania że nie ma problemu. Link do tego regulaminu:
http://polona.pl/item/20513087/0/
Wielki wstyd nie dla księdza, tylko dla tych co go medialnie zlinczowali, dla pani (już niedługo - na jesieni platforma pozostanie przykrym wspomnieniem) poseł, i oczywiście dla łódzkiej administracji kościelnej - jeżeli ekspresowo zawiesili ks. Bochyńskiego w funkcji, to po umorzeniu sprawy przez prokuraturę powinni równie ekspresowo przywrócić go na to samo miejsce rektora kościoła Panien. Postawa Kurii Łódzkiej zniechęciła mnie do Kościoła jako instytucji.

321


zero dla KK ~zero dla KK (Gość)18.09.2018 16:00

"Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci “wchodziły” do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka."
co za śmieć

20


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)19.09.2018 09:17

Jak dobrze że powstał film kler :))) Owieczki ze stada trochę prawdy zobaczą :)))

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat