metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
JA ~JA (Gość)12.11.2013 12:31

Jak można oceniac księdza Irka przez pryzmat kilku słów może nie do końca przez wszystkich dobrze zrozumianych.Wszyscy Ci , którzy znamy księdza wiemy jakim jest człowiekiem i ile zrobił dla wielu z nas i dla naszego miasta. Wprost niewyobrażalne żeby nie mógł dalej byc z nami i dla nas

00


aki ~aki (Gość)12.11.2013 15:00

Będzie nam g brakowało ... jego uśmiechu i jego słowa... DZIEKUJĘ:)

01


Anita36 Anita36ranga13.11.2013 07:55

Ale piep..ycie

00


czytający ~czytający (Gość)13.11.2013 19:14

Przeczytałem artykuł i wszystkie komentarze. Ksiądz powiedział, że zna takie postawy dzieci(może ze spowiedzi), stwierdził fakt, ale przecież nie powiedział, że należy te postawy dzieci wykorzystać. Stwierdził tylko, że są. A zabito tego księdza, przykro mi:)

01


blanle ~blanle (Gość)14.11.2013 14:52

Kto wykończył księdza? Kto wykorzystał jego gafę (skandaliczną wypowiedź) i go skasował? Lokalne media? Wątpię. Nikt się tym wywiadem nie interesował. Materiał jak wiele innych w Piotrkowie. Nikt nie protestował, nie komentował. Dzisiaj wiadomo, że sygnał poszedł gdzieś z góry. Nadarzyła się okazja. Komu na tym zależało? Wyłącznie zazdrosnym kolegom księdza z branży. Bo fuchę miał niezłą. Zatem zamiast opluwać jadem się wzajemnie, poszukajcie sprawcy wśród biskupów i innych księży.

00


gusio ~gusio (Gość)14.11.2013 14:58

Księdza osądzili i uśmiercili biskupi. Bo tak miało być.

00


taki jeden ~taki jeden (Gość)14.11.2013 15:25

"blanle" napisał(a):
Kto wykończył księdza? Kto wykorzystał jego gafę (skandaliczną wypowiedź) i go skasował? Lokalne media? Wątpię. Nikt się tym wywiadem nie interesował. Materiał jak wiele innych w Piotrkowie. Nikt nie protestował, nie komentował.


Piszesz w wątku, w którym można sobie włączyć pierwszą stronę komentarzy i poczytać te, które ukazały się jeszcze przed zdjęciem wywiadu do autoryzacji.
Są tam prawie wyłącznie głosy oburzonych wypowiedziami księdza.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.11.2013 18:04

"czytajacy" napisał(a):
A zabito tego księdza, przykro mi:)

Jak to, to on nie żyje?

00


ola ~ola (Gość)14.11.2013 18:48

"kropek" napisał(a):

Ksiądz nie mówi o 12-14 latkach. Mówi o 10 latkach. I mowi, że to wybór dziecka. Usprawiedliwia pedofilię. Koniec kropka. Jestem z Piotrkowa i znam tego księdza osobiście. Bardzo go lubiłam i byłam bardzo zszokowana tym co powiedział i nie mogłam w to uwierzyć. Szkoda mi go było, ale już nie jest. Bo jak słucham pani s. i b., wielkich obrończyń, które próbują światu wmówić, że wywiad jest zmanipulowany, bo dotyczył innego tematu, to ręce mi na takie kłamstwa opadają. Bo z całego wywiadu wyraźnie wyłania się temat rozmowy i nie mogło byc mowy o czym innym. Naplujesz im w twarz, a one, że woda leci... Szkoda gadać, myślałam, że to miasto jest trochę inne, ale jednak nie. CIEMNOGRÓD. Potrzebna jest odwilż. Może te wszystkie babska wyjadą do torunia?

10


zzz ~zzz (Gość)14.11.2013 19:16

"kropek" napisał(a):
wyciągając kilka słów z kontekstu.


Nie ma takiego kontekstu, który usprawiedliwiałby takie słowa "Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci “wchodziły” do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka." w ustach kogokolwiek a tym bardziej księdza. Czy wy macie dzieci?

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat